Abja Gümnaasiumi vilistlased

1. lend, 1946. a

Klassijuhataja: Elmar Mölder

  1. Martin Hallik
  2. Una Esula
  3. Alfred Grents
  4. Ülo Heinsalu
  5. Helju Kalam
  6. Lehte Kallit
  7. Meeta Kukk
  8. Salme Kukk
  9. Õilme Kukk
  10. Juhan Link
  11. Viktor Ljamsin
  12. Hans Loite
  13. Erna Meltsas
  14. Maimu Pärna
  15. Maimu Sarap
  16. Salme Soo
  17. Silvia Tiit
  18. Marie Turbas
  19. Salme Varkel
  20. Eha Üprus

2. lend, 1947. a

Klassijuhataja: Paul Rääk

  1. Oskar Erg
  2. Helgi Iliste
  3. Silvi Järv
  4. Arnold Kalling
  5. Hilja Kamar
  6. Koidula Kask
  7. Kalju Kohjus
  8. Kalju Kornit
  9. Hilja Kose
  10. Olli Kuldkepp
  11. Elmar Lubi
  12. Heino Lubi
  13. Johannes Mikaado
  14. Ilse Nõmm
  15. Vaike Oja
  16. Aleks Palu
  17. Evi Palu
  18. Ilmar Prikk
  19. Anni Põder
  20. Heiki Raid
  21. Aino Rander
  22. Karl-Samuel Rebane (hõbemedal)
  23. Helju Root
  24. Nanny Sapas
  25. Vaike Sapas
  26. Virve Sapas
  27. Veera Sarv
  28. Aino Sinimäe
  29. Leo Toots
  30. Endel Turbas
  31. Valentin Tõll

3. lend, 1948. a

Klassijuhataja: Reinhold Jürgenson

  1. Gunnar Allik
  2. Rasmus Arraste
  3. Ants Hints
  4. August Iir
  5. Aino Jõõks
  6. Tiit Kaimur
  7. Silvia Kask
  8. Agnes Koik
  9. Linda Koppel
  10. Juhan Kukk
  11. Alo Kuldkepp
  12. Helene Kuum
  13. Arvo Kärner
  14. Meida Laarmann
  15. Paul Lehesmets
  16. Valve Meidla
  17. Elga Mõisavald
  18. Terese Mäeveer
  19. Leida Nõmm
  20. Ants Oissar
  21. Helju Ottlod
  22. Loreide Paju
  23. Ilme Pallot
  24. Linda Pärna
  25. Jaan Pärt
  26. Linda Reissar
  27. Leo Ruus
  28. Endel Sarv

4. lend, 1949. a

Klassijuhataja: Leida Taik

  1. Arnis Balod
  2. Lehta Halgma
  3. Oskar Jööks
  4. Irene Karpa
  5. Kalju Latetei
  6. Laine Lehiste
  7. Leida Lend
  8. Lembit Liivak
  9. Felix Maasik
  10. Fiametta Maide
  11. Endel Meidla
  12. Hendrik Pärn
  13. Aime Raudsepp
  14. Henn Ristisaar
  15. Asta Ruuge
  16. Ilmar Sarapuu
  17. Arnold Sarv
  18. Ingi Sõrmus
  19. Karl Tamberg
  20. Paul Torim
  21. Endel Tünder
  22. Peeter Villo

5. lend, 1950. a

Klassijuhataja: Johannes Kivilaan

  1. Veljo Aava
  2. Lehti Anso
  3. Heino Boikov
  4. Milvi Ihles
  5. Milvi Kallit
  6. Raul Kivistik
  7. Virve Kullak
  8. Jaan Kurm
  9. Hans Kõiva
  10. Meeta Melesk
  11. Aino Porr
  12. Kalju Prikk
  13. Lui Puust
  14. Jaan Rannap
  15. Einar Rinna
  16. Laine Sepp
  17. Hilde Soobik
  18. Oskar Teetso
  19. Jaan Tursk
  20. Milvi Univer
  21. Hermann Õunapuu

6. lend, 1951. a

Klassijuhataja: Eerik Saluveer

  1. Karl Aru
  2. Linda Aru
  3. Vahur Einsild
  4. Laine Evert
  5. Laine Järve
  6. Kalju Kalamees
  7. Maia Kuik
  8. Endel Kõiva
  9. Heldur Linnas
  10. Leili Lond
  11. Endel Lõks
  12. Raimu Nurk
  13. Ants Palu
  14. Saima Pastarus
  15. Jaan Pott
  16. Arno Põder
  17. Helma Raadik
  18. Linda Rannap
  19. Margus Rebane
  20. Laine Sink
  21. Helju Sinka
  22. Elmar Suislepp
  23. Elmar Vallas

7. lend, 1952. a

Klassijuhataja: Reinhold Jürgenson

  1. Ahto Anso
  2. Aldo Harju
  3. Ants Kadak
  4. Milvi Kartus
  5. Karin Kukk
  6. Leili Kuldkepp
  7. Hilja Kurg
  8. Virve Lilleleht
  9. Evald Lääts
  10. Johannes Mets
  11. Kaljo Pugal
  12. Aino Põder
  13. Aini Ruusmann
  14. Udo Sõrmus
  15. Lehte Tammann
  16. Hans Tasane
  17. Lilli Tehver
  18. Ülo Vaher

8. lend, 1953. a

Klassijuhataja: Kornelia Rumbalu

  1. Evi Hanso
  2. Lehte Hoolma
  3. Ilmi Ilusk
  4. Lilli Inso
  5. Aino Ivand
  6. Maarie Jentson
  7. Linda-Lydia Kangur
  8. Kaupo Kartus
  9. Endel Kaup
  10. Urve Kontsu
  11. Ilse Kuusik
  12. Elna Martson
  13. Raul Mikmann
  14. Asta Nielsen
  15. Elsa-Kalli Ots
  16. Helle Piiskopp
  17. Aino Pilt
  18. Evald Prisk
  19. Milvi Pukk
  20. Jaan Rebane
  21. Valli Rennu
  22. Elvi Rull
  23. Laine Räbanik
  24. Helgi Sepp
  25. Hilja Sibrits
  26. Helvi Sitska
  27. Voldemar Teder
  28. Ülo Uke
  29. Endel Univer
  30. Lea Univer
  31. Evald Vares
  32. Milvi Vilpsaar

9. lend, 1954. a

Klassijuhataja: Loreida Rind

  1. Milvi Aru
  2. Ivar-Margus Edenberg
  3. Malle Grahv
  4. Eduard Holter
  5. Helju Hunt
  6. Ahto Jänes
  7. Daisy Kadak
  8. Eino Kangur
  9. Helgi-Mare Kase
  10. Erli Kiivit
  11. Enno Kross
  12. Tiiu Kuldkepp
  13. Lembi Lelle
  14. Salme Liivanurm
  15. Meeta Lint
  16. Linda Lubi
  17. Vaike-Liisi Luukas
  18. Maret Murde
  19. Maie Mängel
  20. Õie Piiskop
  21. Ülo Pugal
  22. Linda Pürg
  23. Aino Sisask
  24. Helve Soobik
  25. Helju Säinas
  26. Linda Talu
  27. Evi Univer

10. lend, 1955. a

Klassijuhataja: Harald Matvei

  1. Maimo Allik
  2. Linda Jänes
  3. Ülo-Karla Kask
  4. Kadi Kongas
  5. Eili Kõiva
  6. Milvi Mallo
  7. Jüri Merendi
  8. Elvi Murik
  9. Toomas Mändve
  10. Eve-Mairi Märtsoo
  11. Tiiu Mölder
  12. Marvi Naptal
  13. Maimu Pihelpuu
  14. Peep Pärna
  15. Hilja Pärt
  16. Lehte Ruus
  17. Inge Sepp
  18. Ilmar Uibo
  19. Liia Univer
  20. Ilmi-Riina Viitas

11. lend, 1956. a

Klassijuhataja: Hilma Allvee

  1. Meeme Alp
  2. Villem Alp
  3. Galina Garmantsikova
  4. Ants Jalas
  5. Eino Jents
  6. Peeter Kallit
  7. Valve Karu
  8. Rein Kurm
  9. Vello Kuusik (kuldmedal)
  10. Ivo Kõrge
  11. Linda Känd
  12. Ellen Laanemäe
  13. Arvo Lill
  14. Arvo Must
  15. Ilmi Mõrd
  16. Linda Ong
  17. Enn Oru
  18. Helve-Mari-Anne Peedu
  19. Milvi Pihelpuu
  20. Einar Põllumäe
  21. Elma Pärgma
  22. Linda Pärnalt
  23. Ruttar Ranniku
  24. Juhan Song
  25. Enda Säinas
  26. Lembit Vares

12. lend, 1957. a

Klassijuhataja: Helja Sitska

  1. Vello Anso
  2. Ants Erg
  3. Astrid Hommik
  4. Juhan Hunt
  5. Lehte Koop
  6. Hellen Kürenberg
  7. Maimu Liivanurm
  8. Aili Lond
  9. Saima Lubja
  10. Elfriida Lätti
  11. Leida Miilaste
  12. Mall Must
  13. Margus Mõisavald
  14. Henrik-Endel Mõttus
  15. Eduard Mäetagas
  16. Viida Müürisepp
  17. Helju-Laine Naaris
  18. Evi-Ilme Nurk
  19. Anne Nõmme
  20. Maie Nõmme
  21. Enn Pärn
  22. Anto-Eldur Rannasalu
  23. Luule-Eha Riso
  24. Mari Umjärv
  25. Hilja Volt

13. lend, 1958. a

Klassijuhataja: Laine Kilusk

  1. Ivi Argel
  2. Reino Eller
  3. Peeter Hein
  4. Viivce Kadak
  5. Aarne Kass
  6. Aino Kirikal
  7. Jüri Kukk
  8. Helgi-Eha Kuusik
  9. Jüri Lill
  10. Aarne Link
  11. Ilmar Martinson
  12. Helle-Irene Prikk
  13. Ants Sild
  14. Ilmar Sulsenberg
  15. Henno Sõna
  16. Ilme Turi
  17. Elve Univer

Klassijuhataja: Milvi Pihla

  1. Vello Eerits
  2. Ants Eesmaa
  3. Elli Erg
  4. Tiiu Friedland
  5. Ants Holter
  6. Sulev Kandla
  7. Helgi Kirik
  8. Maie Leison
  9. Aari Leola
  10. Aili Mõuk
  11. Endel Oja
  12. Ene Priimägi
  13. Õie Rebane
  14. Salme Sork
  15. Valentin Tihomirov
  16. Malle Valk
  17. Pilvi Õunapuu
  18. Vello Ümarik

14. lend, 1959. a

Klassijuhataja: Pauliine Kiirats

  1. Maie Grahv
  2. Rein Henn
  3. Sirje Hiidmaa
  4. Anne-Mari Kase
  5. Andres Kepp
  6. Tiia Kongas
  7. Laan Lepp
  8. Ülle Linaste
  9. Vello Lõks
  10. Ludmilla Meiel
  11. Esko Muinast
  12. Udo Mölder
  13. Lembit Põder
  14. Elve Pärt
  15. Liivi Pärt
  16. Ants Ruus
  17. Reet Saaristo
  18. Elle Säinas
  19. Hilja-Elli Tamberg
  20. Tiiu Toomet

15. lend, 1960. a

Klassijuhataja: Hans Lepland

  1. Mare-Anne Hainsaar
  2. Eevi Janson
  3. Milvi Jäälaid
  4. Ilme Kalja
  5. Maarika-Silje Kalja
  6. Rein Laane
  7. Peeter Leedu
  8. Jaak Loo
  9. Antonina Mihailova
  10. Hans Murrand
  11. Viiu Mägi
  12. Johan Paavel
  13. Johan Priimägi
  14. Roman Randmaa
  15. Helmuth Sultsenberg

Klassijuhataja: Jelena Froš

  1. Vello Jants
  2. Maie Jürisaar
  3. Tiiu Jürisaar
  4. Linda Kask
  5. Märt Leedu
  6. Aime Lehiste
  7. Tiiu Luukas
  8. Valve Muinast
  9. Evi Ohtla
  10. Ruta-Brigitta Podin
  11. Helgi Reissar
  12. Arno Rootslane
  13. Elvi Sakkos
  14. Hille Sarv
  15. Hele-Mai Sepp
  16. Taima-Lenna Siniväli
  17. Juhan Suisalu
  18. Enn Toome
  19. Kai Toomet

16. lend, 1961. a

Klassijuhataja: Hilma Allvee

  1. Valma Ersova
  2. Elvi Kadak
  3. Viivi Kalling
  4. August Kelk
  5. Ants Kirikal
  6. Tõnu Lõhmus
  7. Margus Mängel
  8. Hilje Parts
  9. Rein Põder
  10. Mati-Einar Rohtoja
  11. Lehta Ruul
  12. Helle-Mai Selge
  13. Maie Starast
  14. Ene Tamm
  15. Ants Tõnts

17. lend, 1962. a

Klassijuhataja: Helja Sitska

  1. Asta-Virve Heil
  2. Helve Hurt
  3. Maaja Kivisik
  4. Juhan Laas
  5. Linda Leppik
  6. Asta Liivak
  7. Peeter Luukas
  8. Mare-Anne Maide (hõbemedal)
  9. Laine Meed
  10. Aide Muinaste
  11. Elle Neste
  12. Ene Pops
  13. Aime Puhk
  14. Peeter Raal
  15. Eevi Reissar (hõbemedal)
  16. Mati Rääbus
  17. Evi Saar
  18. Hilja Skurina
  19. Elmar Soo
  20. Aino Sosi
  21. Einar Suislepp
  22. Ilse-Benita Tats
  23. Mai Tirgu
  24. Jaan Toom
  25. Aimi Treffner
  26. Jaan Veisson
  27. Juhan Vene

18. lend, 1963. a

Klassijuhataja: Leida Lepland

  1. Vello Animägi
  2. Helju-Mai Aru
  3. Vello Aus
  4. Harri Hein
  5. Rein Jäärats
  6. Mai Karbus
  7. Erna Karu
  8. Tiiu-Reet Kelk
  9. Reeli Leola
  10. Heino Linkolm
  11. Aili Mägi
  12. Helgi Mägi
  13. Aino Mürk
  14. Olev Sokk
  15. Mall-Helgi Sosim
  16. Lea Sääsk
  17. Ene-Mall Vernik

19. lend, 1964. a

Klassijuhataja: Paul Lehesmets

  1. Tiiu Ilus
  2. Olavi Jürissaar
  3. Peeter Kits
  4. Anne Kõll
  5. Tiiu Lappert
  6. Juuli Linaste
  7. Laine Mägi
  8. Milvi Mägi
  9. Eha Rull
  10. Kaja Samoson
  11. Aili Sepp
  12. Tiina Sosi
  13. Ain Tats

20. lend, 1965. a

Klassijuhataja: Hans Lepland

  1. Urmas Aunapuu
  2. Maia Lelle
  3. Astrid Luukas
  4. Urve Paju
  5. Anu Palo
  6. Inna Pärna
  7. Mati Sepp
  8. Aino Tamme
  9. Aili Tops
  10. Helle Tõll
  11. Tiiu Vene
  12. Voova Vilberg

21. lend, 1966. a

Klassijuhataja: Leida Lepland

  1. Ruth Einsild (hõbemedal)
  2. Enn Erg
  3. Eha Kartus
  4. Asta Kase
  5. Eha Kiivit
  6. Taavo Kondor
  7. Leonid Lapin
  8. Leili Link
  9. Eerik Lätti
  10. Ene Pahk
  11. Anne Raal
  12. Anti Rohtoja
  13. Edda Räägel
  14. Aime Sink
  15. Lehte Sosi
  16. Mari Sula
  17. Heino Värav

22. lend, 1967. a

Klassijuhataja: Hans Lepland

  1. Hele-Mall Eevel
  2. Rein Heil
  3. Raul Kartus
  4. Piret Karu
  5. Maiki Kiveste
  6. Viktor Kovalenko
  7. Heljo Kukk
  8. Anne Kuusik
  9. Mai Kõli
  10. Ly Künnapuu
  11. Ilmar Laas
  12. Ants Laidvee
  13. Enno Liiber
  14. Kersti Maiste
  15. Lembit Mitt (kuldmedal)
  16. Aliide Purge
  17. Jakob Rang
  18. Taimo Sarv
  19. Aino Sõel
  20. Ene Tõnisson (hõbemedal)

23. lend, 1968. a

Klassijuhataja: Hilma Allvee

  1. Aino Hallast
  2. Tõnu Janter
  3. Tiiu Kalja
  4. Mall Muni (kuldmedal)
  5. Lembit Neuland (kuldmedal)
  6. Mai Part
  7. Valli Paukson
  8. Elle Pukk
  9. Tõnu Põder
  10. Uudo Rummel
  11. Maie Siitam
  12. Marja Soo
  13. Asta Tomp
  14. Raimond Toom
  15. Aino Tuga
  16. Ilme Univer
  17. Liilia Vaaks

Klassijuhataja: Milvi Pihla

  1. Aime Aus
  2. Eha Grahv
  3. Evi Heil
  4. Elle Karu
  5. Ints Kirss
  6. Kersti Laeneste
  7. Enn Loon
  8. Raimond Maasik
  9. Liivi Maiste
  10. Olev Mees
  11. Krista Müller (hõbemedal)
  12. Enn Olm
  13. Enn Pirsko
  14. Enn Riis
  15. Lia Sapas
  16. Valve Täks
  17. Mare Viinapuu

24. lend, 1969. a

Klassijuhataja: Helja Sitska

  1. Olav Jõksi
  2. Kai Kukk
  3. Laida Lasting
  4. Otto Lehis
  5. Ene Liivak
  6. Tiiu Maiste
  7. Tõnis Nurk
  8. Avo Nõmm
  9. Elle Olm
  10. Tõnu Pruuli
  11. Mihkel Rang
  12. Elo Rünnak
  13. Maie Siniväli
  14. Anna Song
  15. Toomas Uudelt
  16. Maire Valtin
  17. Taimi Valtin
  18. Tarmo Veedla
  19. Toivo Voit
  20. Inge Õismets

25. lend, 1970. a

Klassijuhataja: Heljo Lepamäe

  1. Margarita Golovankova
  2. Mati Kartau
  3. Ants Kase
  4. Moonika Kiivit
  5. Mati Kits
  6. Jaan Kukk
  7. Leo Liiber
  8. Evi Liivak
  9. Haide Mets
  10. Virve Mikson
  11. Endel Mitt
  12. Aavo Mägi
  13. Aino Möls
  14. Mari Nõmmik
  15. Einard Pukk
  16. Maie Raal
  17. Mart Sakk
  18. Tiiu Savi
  19. Kersti Tammiste
  20. Heino Truuveer
  21. Aime Värav

26. lend, 1971. a

Klassijuhataja: Paul Lehesmets

  1. Ain Anijärv
  2. Marika Jõksi
  3. Tiit Keerma
  4. Enn Kits
  5. Juhan Kobin
  6. Hele Kuusik
  7. Reet Lillipuu
  8. Uno Lõhmus
  9. Katrin Maiste
  10. Malle Miisk
  11. Hilda Mäeots
  12. Ants Nurk
  13. Ene Ruusmaa
  14. Peeter Räägel
  15. Mari Rösler
  16. Hiie Sarv
  17. Gustav Siniväli
  18. Mati Sosi
  19. Virve Tamme
  20. Urve Tasak
  21. Liilia Vahtramäe

27. lend, 1972. a

Klassijuhataja: Milvi Kandla

  1. Kalle Aavik
  2. Merike Haasmaa
  3. Tiit Hromenkov
  4. Alo Hämarmets
  5. Toomas Kõpp
  6. Jüri Lill
  7. Alfred Lindepuu
  8. Ellen Linnas
  9. Tiiu Loit
  10. Lenne Loppre
  11. Kati Mees
  12. Kalev Mägi
  13. Ülle Paju
  14. Aime Purge
  15. Ene Puude
  16. Mati Pääsuke
  17. Sirje Püvi
  18. Merike Raadik
  19. Tiiu Reissaar
  20. Agu Riis
  21. Imbi Rünk
  22. Ants Sarapuu
  23. Heidi Saun
  24. Heidi Song
  25. Urmas Soo
  26. Laur Speek
  27. Velve Ulpus
  28. Virve Villemson

28. lend, 1973. a

Klassijuhataja: Viive Tiideberg

  1. Viivi Aavik
  2. Ivi Haamer
  3. Mare Jänes
  4. Ene Jüriado
  5. Aivar Kukk
  6. Anu Kõpp
  7. Mati Laur
  8. Peep Niilus
  9. Heldur Ong
  10. Leina Ots
  11. Ülle Purga
  12. Tiina Riis
  13. Helje Saar
  14. Marje Sarap
  15. Ellen Sarapuu
  16. Elle Savi
  17. Vahur Siniväli
  18. Mart Speek
  19. Kersti Vungi

Klassijuhataja: Sylvia Kobin

  1. Griina Aleksandrovskaja
  2. Eha Hints
  3. Ene Jürisoo
  4. Marle Kotkas
  5. Ene Kuldkepp
  6. Milvi Kull
  7. Tiia Lillipuu
  8. Mati Luik
  9. Anu Maiste
  10. Maie Pilk
  11. Toomas Pruuli
  12. Urve Tasuja
  13. Eve Tilk
  14. Viimi Tohv
  15. Ilje Toom
  16. Ilvi Tui
  17. Anne Tusti
  18. Ilmar Vahtramäe
  19. Rein Viitas
  20. Toomas Vodi

29. lend, 1974. a

Klassijuhataja: Hans Lepland

  1. Vello Akel
  2. Aleksander Allas
  3. Toomas Bergmann
  4. Margot Eensoo
  5. Rein Einer
  6. Aire Hansen
  7. Meeme Ilusk
  8. Edith Kagan
  9. Ats Karu
  10. Anne Keerd
  11. Eero Lapp
  12. Mati Mettus
  13. Agnes Muhhamedzanova
  14. Ülle Niilus
  15. Peeter Nirk
  16. Ille Riet
  17. Andrus Roman
  18. Aili Tamme
  19. Rain Tammist
  20. Elvi Teor
  21. Arvids Tisler
  22. Ants Vene

30. lend, 1975. a

Klassijuhataja: Sinaida Einer

  1. Piret Aasa
  2. Helve Aljas
  3. Rein Kalm
  4. Andres Laisaar
  5. Taivo Lehesmets
  6. Pille Lippert
  7. Maie Lumpre
  8. Tiina Netse
  9. Anne Ojamets
  10. Valdur Ong
  11. Urve Pulin
  12. Toomas Pärna
  13. Aivar Saag
  14. Pille Sang
  15. Raul Tammiste
  16. Peeter Toomsalu
  17. Ülle Villemson
  18. Enn Vodi

Klassijuhataja: Hilma Allvee

  1. Boris Asejev
  2. Gerry Inso
  3. Heldur Kaasik
  4. Kersti Kallas
  5. Arno Lend
  6. Anne-Liis Luud
  7. Gunnar Lõssov
  8. Marko Lääts
  9. Ene Pehme
  10. Madis Peipins
  11. Merike Pärn
  12. Peeter Rahnel
  13. Toomas Riet
  14. Helle Rääbus
  15. Urmas Saron
  16. Kadri Sepp
  17. Ülle Soo
  18. Tiia Tats
  19. Maie Tenno
  20. Peeter Vaarak

31. lend, 1976. a

Klassijuhataja: Asta Ilmjärv

  1. Liidia Azarova
  2. Naima Haamer
  3. Mart Ilves
  4. Aime Juhkam
  5. Raimond Juhkam
  6. Aarne Kajando
  7. Olav Kodasma
  8. Linda Kunglamäe
  9. Eda Laisaar
  10. Malle Leitsmann
  11. Astrid Linnas
  12. Leili Männiste
  13. Marge Pint
  14. Viive Reilson
  15. Ilme Riiet
  16. Ille Riisalo
  17. Raivo Saharov
  18. Urmas Siirak
  19. Raivo Staskevits
  20. Aime Tamme
  21. Tiina Trei
  22. Heli Tusti
  23. Tiia Valge
  24. Heiki Vungi

Klassijuhataja: Tiiu Janter

  1. Laine Abras
  2. Epp Bergmann
  3. Ene Heil
  4. Vello Iir
  5. Heiki Ilmjärv
  6. Maire Ilves
  7. Lea Kuivas
  8. Malle Käära
  9. Indrek Laur
  10. Aldur Lehtaru
  11. Valli Martjuševa
  12. Malle Mälksoo (kuldmedal)
  13. Maire Pihl
  14. Ain Purga
  15. Andrus Sarapuu
  16. Hans Sibrits
  17. Gunnar Taliaru
  18. Malle Tiideberg
  19. Pille Viitak

32. lend, 1977. a

Klassijuhataja: Peeter Jürgenson

  1. Anna Azarova
  2. Carmen Hoiderma
  3. Toomas Hunt
  4. Maili Kangur
  5. Tiiu Kõpp
  6. Merike Linde
  7. Toomas Ojamäe
  8. Erika Pärna
  9. Aivar Riiet
  10. Merike Siirak
  11. Ülo Soomets
  12. Mare Tenno
  13. Riina Tirgo
  14. Alar Vaarpuu
  15. Säde Vodi

Klassijuhataja: Paul Lehesmets

  1. Avo Allak
  2. Arvo Ant
  3. Arvi Karm
  4. Raivo Kull
  5. Kalev Kuningas
  6. Vello Küttis
  7. Harri Leppik
  8. Juta Leppik
  9. Jaan Matsi
  10. Vello Nigol
  11. Aime Nõmmik
  12. Tiia Parro
  13. Arvi Putnik
  14. Ester Saron
  15. Astrid Sosi
  16. Helgi Tarassova
  17. Urmas Tasane
  18. Imbi Vaard
  19. Marika Vallimäe

33. lend, 1978. a

Klassijuhataja: Milvi Kandla

  1. Svetlana Aleksandrova
  2. Maie Ilbak
  3. Eha Kalja
  4. Alvar Koik
  5. Marvi Kuuse
  6. Andrus Käära
  7. Maie Lensment
  8. Elli Lint
  9. Ene Lippert
  10. Tiiu Lond
  11. Ingrida Mikelson
  12. Tiit Parro
  13. Kalev Pulk
  14. Malle Puude
  15. Kaja Püvi
  16. Arvi Soots
  17. Urve Tomp
  18. Tiiu Vete
  19. Tiia Viitak
  20. Urve Õunapuu

Klassijuhataja: Hans Lepland

  1. Ly Ilmjärv
  2. Enn Jänes
  3. Sünne Jüriado
  4. Peeter Kuum
  5. Kalev Leitsmann
  6. Heino Meel
  7. Dagmar Männiste
  8. Tiia Nirk
  9. Anne Pauer
  10. Jüri Puidet
  11. Eve Purtsak
  12. Peeter Püvi
  13. Uno Rääbus
  14. Arvo Staškevitš
  15. Kalle Tiko
  16. Peep Tinn
  17. Mari Umbleja
  18. Silvi Vister
  19. Viivika Voit

34. lend, 1979. a

Klassijuhataja: Linda Kolk

  1. Raili Allak
  2. Innar Allvee
  3. Lehte Alp
  4. Anne Ant
  5. Ester Erg
  6. Ants Ilves
  7. Marju Jõeaar
  8. Reet Karpa
  9. Elli Kuusk
  10. Anu Lepland (kuldmedal)
  11. Raivo Nael
  12. Tiia Nirk
  13. Toomas Saag
  14. Ülo Tiit
  15. Andres Toodu
  16. Meeme Vaarak
  17. Uno Voronin

Klassijuhataja: Peeter Jürgenson

  1. Elvine Allas
  2. Mart Haasma
  3. Riina Kiveste
  4. Margus Kivisäkk
  5. Tiina Kivisäkk
  6. Priit Lepamäe
  7. Ülo Lukka
  8. Endel Mikk
  9. Ruth Riis
  10. Aili Sarv
  11. Inge Sessmann
  12. Lola Sessmann
  13. Terje Tell
  14. Jüri Tomson
  15. Hannes Uibo
  16. Urmas Õunapuu

35. lend, 1980. a

Klassijuhataja: Hans Lepland

  1. Merike Ilusk
  2. Marita Jeršova
  3. Tõnu Kala
  4. Signe Keerd
  5. Astrid Laarmann
  6. Irene Leppik
  7. Ester Leppiku
  8. Siiri Lindeman
  9. Jaanus Peet
  10. Ülle Räbovõitra
  11. Einar Soo
  12. Enno Soo
  13. Ester Soo
  14. Ulvi Sääsk
  15. Elli Talu
  16. Tõnu Tirgo

Klassijuhataja: Paul Lehesmets

  1. Anne Arvisto
  2. Mati Heinmann
  3. Tiit Ilves
  4. Andrus Jaadla
  5. Ilmar Jallai
  6. Olav Jensen
  7. Sirje Järvelaht
  8. Tea Kaasik
  9. Helve Koovit
  10. Aivar Kuut
  11. Ene Liesment
  12. Külliki Liesment
  13. Lily Muru
  14. Ruth Sepp
  15. Kati Ziukman
  16. Guido Taliaru
  17. Anne Umbleja
  18. Andrus Viik
  19. Vahur Õunapuu

36. lend, 1981. a

Klassijuhataja: Viive Tiideberg

  1. Ulvi Adamson
  2. Riina Anton
  3. Aime Hunt
  4. Anu Jaks
  5. Priit Jüris
  6. Karin Kaasik
  7. Gerda Kandla
  8. Karmen Kandla
  9. Tiina Koop
  10. Kuro Link
  11. Ene Meel
  12. Epp Muni
  13. Piret Priilinn
  14. Pilvi Puss
  15. Urve Raud
  16. Aivar Riso
  17. Airi Staškevitš
  18. Indrek Uibo

Klassijuhataja: Sylvia Kobin

  1. Ly Arvisto
  2. Märt Bratka
  3. Reet Hiidmaa
  4. Lella Ilves
  5. Liivi Kull
  6. Ants Kurg
  7. Maret Laarmann
  8. Tea Peet
  9. Raivo Pinsel
  10. Andrus Puju
  11. Teet Roosaar
  12. Reet Rull
  13. Riho Rõõm
  14. Raul Song
  15. Mati Soostar
  16. Heli Talv
  17. Liivi Toomsalu
  18. Tiiu Uba
  19. Aivo Viner

37. lend, 1982. a

Klassijuhataja: Maie Ehatäht

  1. Anu Heil
  2. Peep Hrabrõi
  3. Sirje Kodar
  4. Aili Kuum
  5. Gunnar Kõrge
  6. Valter Külvet
  7. Jaan Lehtaru (kuldmedal)
  8. Rünno Liesment
  9. Made Liiber
  10. Margus Lukka
  11. Tiit Mardisoo
  12. Riho Putnik
  13. Valdo Rajamäe
  14. Vello Rajamäe
  15. Maarika Rõigas
  16. Tõnu Sõmer
  17. Toivo Tell
  18. Ene Tomson
  19. Viiri Vilgats

Klassijuhataja: Linda Vares

  1. Aari Haamer
  2. Malle Heinsalu
  3. Ruth Kampus
  4. Ants Karm (kuldmedal)
  5. Koit Kask
  6. Andrus Kiivit
  7. Liia Koik
  8. Aivar Kokk
  9. Kadi Lahesalu
  10. Svetlana Laidinen
  11. Margus Liesment
  12. Ain Liivak
  13. Pille Metste
  14. Piret Oja
  15. Richard-Eino Org
  16. Karin Piiroja
  17. Enn Pinsel
  18. Ene Põder
  19. Diana Sarana
  20. Riimas Siniväli
  21. Leo Tibar
  22. Astrid Tiideberg
  23. Tarmo Tõnisson
  24. Maris Viik

38. lend, 1983. a

Klassijuhataja: Peeter Jürgenson

  1. Ulvi Heil
  2. Tarmo Hein
  3. Krista Heinmann
  4. Andrus Juha
  5. Ingrid Kiveste
  6. Aive Kuningas
  7. Pille Laeneste
  8. Aivo Lepland
  9. Tiina Lond
  10. Tiia Margus
  11. Anatoli Paalits
  12. Margus Potari
  13. Andrus Sink
  14. Siriin Staalfeldt
  15. Väino Talu
  16. Arvi Visnapuu
  17. Ulvi Vossmann
  18. Kaupo Välba

Klassijuhataja: Paul Lehesmets

  1. Maret Ant
  2. Maie Bratka
  3. Eha Ilves
  4. Peeter Kangur
  5. Toomas Linaste
  6. Arvi Lint
  7. Taimo Lääts
  8. Eda Muni
  9. Priit Purtsak
  10. Laine Põder
  11. Ene Püvi
  12. Tiiu Riso
  13. Martti Rooden
  14. Hille Saun
  15. Riho Sepp
  16. Reet Univer
  17. Anu Vainola
  18. Ülle Viru

39. lend, 1984. a

Klassijuhataja: Milvi Kandla

  1. Sirje Abi
  2. Liive Ainsar
  3. Leili Alp
  4. Ly Asu
  5. Ülle Jõeäär
  6. Guldar Järve
  7. Meelis Kalja
  8. Kersti Kartus
  9. Kalev Koort
  10. Karin Känd
  11. Heikki Olonen
  12. Aivar Puidet
  13. Mater Puks
  14. Marika Ralja
  15. Moonika Razarjonova
  16. Reeli Riis
  17. Age Saliste
  18. Kaide Sepp
  19. August Sirkel
  20. Arvo Soomets
  21. Malle Sooster
  22. Rainer Sosi
  23. Siiri Sosi
  24. Madis Sõmer
  25. Arti Tomingas

40. lend, 1985. a

Klassijuhataja: Viiu Kose

  1. Terje Hein
  2. Eha Ilusmets
  3. Kunnar Keres
  4. Merle Kuusk
  5. Merle Laande
  6. Marju Lelle
  7. Lilian Lukka
  8. Maie Martsik
  9. Aadu Miisk
  10. Marika Närep
  11. Rita Pillisner
  12. Meelis Potari
  13. Maie Põder
  14. Marika Reimann
  15. Ülle Rõigas
  16. Kati Song
  17. Ly Tammekivi
  18. Tiia Tõnts
  19. Raivo Viitas

Klassijuhataja: Hans Lepland

  1. Aivar Algo
  2. Triin Jüris
  3. Anne Keng
  4. Kaimo Kirbits
  5. Anne Kuum
  6. Malle Kõiva
  7. Age Käära
  8. Ester Lillak
  9. Ivar Murrik
  10. Aivar Paumere
  11. Vallen Pedaja
  12. Helgi Rajamäe
  13. Jaanus Saar
  14. Aivar Sarv
  15. Sulev Sessman
  16. Aili Teder

41. lend, 1986. a

Klassijuhataja: Elve Lepik

  1. Eha Elismäe
  2. Jane Ilusk
  3. Margit Jeršova
  4. Raul Joosing
  5. Malle Kaljusaar
  6. Marju Laarmann
  7. Margus Miljukov
  8. Meeme Männiste
  9. Anti Ojandu (kuldmedal)
  10. Anneli Org
  11. Andres Rüütel
  12. Meelis Saare
  13. Peeter Simson
  14. Külli Song
  15. Aare Sosi
  16. Eda Tiit

Klassijuhataja: Peeter Jürgenson

  1. Lea Alp
  2. Eha Evert
  3. Karin Hunt
  4. Toomas Kekišev
  5. Silme Kiin
  6. Aare Kodar (hõbemedal)
  7. Karmen Koik
  8. Eerika Kõrge
  9. Suivi Lehesmets
  10. Haakon Orav
  11. Anne Peet
  12. Riina Pernik
  13. Fred Pärt
  14. Anneli Randma
  15. Agu Saron
  16. Anti Tomingas

42. lend, 1987. a

Klassijuhataja: Kaja Lepla

  1. Ago Allik
  2. Külliki Asu
  3. Erki Heliste
  4. Sven Holter
  5. Liie Juttus
  6. Kaja Järve
  7. Kristiina Kangur (hõbemedal)
  8. Ülle Kelk
  9. Heli Kukk
  10. Viivi Kuum
  11. Peeter Kuuse
  12. Arbo Känd
  13. Margarita Must
  14. Tarmo Ottep
  15. Toomas Paalits
  16. Anneli Peet
  17. Arvo Põder
  18. Inga Riiet
  19. Gea Ruusoja
  20. Kaimo Sepp (hõbemedal)
  21. Marju Soo
  22. Avo Tiirats
  23. Marge Tõnisson
  24. Aivi Vares
  25. Margus Vettik
  26. Toomas Vilberg
  27. Üllar Vill

43. lend, 1988. a

Klassijuhataja: Hans Lepland

  1. Hillar Aas
  2. Maie Abi
  3. Urmas Jalakas
  4. Kaire Kirbits
  5. Raivo Kolga
  6. Silvar Lelle
  7. Andres Lina
  8. Anne Mardisoo
  9. Aivar Mats
  10. Aive Nurmes
  11. Tiina Pedaja
  12. Anu Saliste
  13. Tiina Saul
  14. Eve Saun
  15. Aimur Sikka
  16. Andrus Sinisalu
  17. Kati Talu
  18. Margit Tiit
  19. Piret Õunapuu

Klassijuhataja: Endla Tirgo

  1. Kaido Kivilaan
  2. Aivar Kuusk
  3. Aivo Leesment
  4. Reet Leiaru
  5. Kalle Liinar
  6. Kairit Luisk
  7. Margit Lääne
  8. Tauno Pruuli
  9. Ülle Põder
  10. Tiiu Reissaar
  11. Ly Reva
  12. Andres Rõigas
  13. Erki Saar
  14. Diana Salkina
  15. Kaja Soots (hõbemedal)
  16. Sirje Tamme
  17. Age Veinthal
  18. Ülle Vill
  19. Sirje Villem
  20. Enda Õismets

44. lend, 1989. a

Klassijuhataja: Viive Tiideberg

  1. Heiki Aas
  2. Aguri Alp
  3. Elari Alp
  4. Margus Argel
  5. Mare Igga
  6. Piret Jürisaar
  7. Raul Kandla
  8. Irene Kordziejonek
  9. Marko Lehis
  10. Triin Liiber
  11. Moonika Linnupuu
  12. Peeter Lääne
  13. Aivar Murrik
  14. Monika Neigo
  15. Meelis Pint
  16. Marge Pruli (hõbemedal)
  17. Endel Purju
  18. Peeter Purtsak
  19. Tiit Raal
  20. Tõnis Raal
  21. Maarika Raud
  22. Ulvi Saar
  23. Rene Sang
  24. Siirius Sikka
  25. Varje Sink (hõbemedal)
  26. Veiko Šmidt (hõbemedal)
  27. Georg Tamm
  28. Eveli Torma
  29. Meta Valeikaite (hõbemedal)
  30. Taevo Viitas

45. lend, 1990. a

Klassijuhataja: Linda Vares

  1. Urmas Allik
  2. Ivar Holter
  3. Katrin Hunt
  4. Tiia Jegerova
  5. Kaidi Kandla (hõbemedal)
  6. Meelis Kollamaa
  7. Margus Kutti
  8. Karin Kuuse
  9. Riina Laur (hõbemedal)
  10. Toomas Reinvald
  11. Anti Saar
  12. Raul Sink
  13. Taimo Staalfeldt
  14. Aivo Suur
  15. Toomas Tauts
  16. Tõnu Tomson
  17. Külli Viinapuu

Klassijuhataja: Kaarin Raud

  1. Vadim Apuhtin
  2. Hela Esing
  3. Margus Jeršov
  4. Vilve Juttus
  5. Eda Kuuse
  6. Egon Mirme
  7. Merike Muttik
  8. Urmas Närep (hõbemedal)
  9. Karin Parts
  10. Anne Putnik
  11. Liivi Põder
  12. Aavo Pärnasalu
  13. Raivo Rooden
  14. Hans Rõigas
  15. Anneli Saar
  16. Siret Sepp
  17. Armin Utt
  18. Andrius Valeika
  19. Ave Voodla

46. lend, 1991. a

Klassijuhataja: Paul Lehesmets

  1. Erki Aas
  2. Anu Allik
  3. Margus Gorjatško
  4. Juhan Ibrus
  5. Riina Jegorova
  6. Hillar Kahu
  7. Heli Kuuse
  8. Janek Kuusk
  9. Jaanus Linaste
  10. Triinu Menning
  11. Epp Mõts
  12. Kersti Ong
  13. Kaja Parts
  14. Katrin Pedaja
  15. Tiina Raal
  16. Regina Rajasalu
  17. Andrus Rõigas
  18. Lauri Sepp
  19. Külli Sink
  20. Veljo Šmidt
  21. Raul Valgiste
  22. Raul Varik
  23. Kaire Vodi
  24. Aldo Õunapuu

47. lend, 1992. a

Klassijuhataja: Peeter Jürgenson

  1. Gerry Golikov
  2. Mari-Liis Jürgenson (hõbemedal)
  3. Maili Kutti
  4. Eve Laanmets
  5. Riin Laeneste
  6. Marge Linnas
  7. Sigrid Muinasmaa
  8. Iivika Noop
  9. Merle Paap
  10. Katrin Paumere
  11. Ene Purju
  12. Riina Pärn
  13. Kriste Sarv
  14. Syrin Sepp
  15. Anne Suur
  16. Triin Tamtik
  17. Anneli Vahtramäe
  18. Annika Vahtramäe
  19. Raine Viitas
  20. Moonika Vilberg
  21. Evelin Voodla

48. lend, 1993. a

Klassijuhataja: Paul Lehesmets

  1. Janar Kansonin
  2. Reine Kuusk
  3. Age Lond
  4. Tanel Menning
  5. Iris Murrik
  6. Angela Mäger
  7. Lauri Mälksoo (kuldmedal)
  8. Malle Piirsoo
  9. Priit Pill (hõbemedal)
  10. Eero Rebo
  11. Külli Riso
  12. Marek Sosi
  13. Silja Staalfeldt
  14. Rain Uibo
  15. Tõnu Viitas (hõbemedal)
  16. Anu Võsa

49. lend, 1994. a

Klassijuhataja: Aivar Koks

  1. Maike Aas
  2. Gert Golikov
  3. Rainer Jürgenson (hõbemedal)
  4. Sulev Koort
  5. Monika Kopp
  6. Kristina Kovaljova
  7. Klarika Kuik
  8. Ave Lahesalu
  9. Heldi Laks
  10. Maarika Mäger
  11. Marge Pajumägi
  12. Kersti Piirsoo
  13. Viivika Raal
  14. Rene Rajasalu
  15. Taavi Tamtik
  16. Veiko Vainonen
  17. Urmas Valeika
  18. Tormis Villberg

50. lend, 1995. a

Klassijuhataja: Silvia Mälksoo

  1. Erki Elbrecht
  2. Suzanna Hunt
  3. Margus Igga
  4. Katrin Järvelaht
  5. Kaidi Kallisto
  6. Taja Krotova
  7. Sven Kuik
  8. Helle Laks
  9. Lauri Lepik
  10. Annemai Liinar
  11. Priit Merisalu
  12. Ragnar Möller
  13. Peeter Sarv
  14. Silja Suga
  15. Brigitta Sööt
  16. Terje Tamme

51. lend, 1996. a

Klassijuhataja: Endla Tirgo

  1. Helen Hulkko
  2. Helen Ilusk
  3. Elen Jerlov
  4. Kadri Kangur
  5. Ingrid Kull (kuldmedal)
  6. Marika Laidvee
  7. Veiko Lõndso
  8. Mykko Maasepp
  9. Ragnar Menning
  10. Maino Mitt
  11. Daily Mõttus (hõbemedal)
  12. Maanus Neigo
  13. Kuido Puks
  14. Pirje Põldaas
  15. Eerika Raal
  16. Aivi Saharov
  17. Anu Suur
  18. Rauno Toom
  19. Martin Torma
  20. Ingrid Tukk
  21. Liane Vainonen
  22. Valdo Võsa

52. lend, 1997. a

Klassijuhataja: Linda Menning

  1. Verner Brans
  2. Valdek Eesalu
  3. Tarmo Elbrecht
  4. Evelin Esva
  5. Anne Jakobi
  6. Liia Järvelaht
  7. Veiko Kandla
  8. Margus Kross
  9. Merike Kutti
  10. Lauri Laanmets
  11. Meelis Luste
  12. Maria Malksoo (kuldmedal)
  13. Madis Mogom
  14. Taivo Mõttus
  15. Gerli Rebane
  16. Elo Saar
  17. Helen Siitam
  18. Airika Torn
  19. Kristjan Uuk
  20. Annika Veikesaar
  21. Aivar Visnapuu

53. lend, 1998. a

Klassijuhataja: Viive Tiideberg

  1. Erko Erg
  2. Katrin Filatova
  3. Ove Janter
  4. Jecika Kansonin
  5. Monika Laisaar
  6. Taavi Lepik
  7. Ave Lepla
  8. Leili Lindvest
  9. Madis Mitt
  10. Triin Mõttus
  11. Janek Mäger
  12. Moonika Palulill
  13. Ele Priidik
  14. Tea Raidsalu
  15. Mai Repponen
  16. Mariana Sööt
  17. Epp Vodi

Klassijuhataja: Mart Reitel

  1. Alari Adel
  2. Lauri Järvelaht
  3. Janis Kangru
  4. Karmo Kangur
  5. Rannar Kivioja
  6. Alar Kolga
  7. Kait Kuningas
  8. Rainar Kõiv
  9. Janari Lillestik
  10. Indrek Lindsalu
  11. Janar Matus
  12. Märt Merisalu
  13. Küllike Puks
  14. Reigo Rannu
  15. Cristo Reedi
  16. Jussi Taar
  17. Annely Vattis
  18. Rainer Vijard
  19. Olav Vool

54. lend, 1999. a

Klassijuhataja: Linda Vares

  1. Sven Aasna
  2. Nele Ahtma
  3. Vladislav Apuhtin
  4. Urmet Belänin
  5. Diana Eesalu
  6. Kalle Hunt
  7. Harles Kiveste
  8. Viljar Kovaljov
  9. Raido Laisaar
  10. Elo Männik
  11. Ehtel Puusaar
  12. Maiker Reimann
  13. Kaido Staškevitš
  14. Alan Tohv
  15. Kersti Univer
  16. Veiko Vaarak
  17. Veiko Värk (hõbemedal)

Klassijuhataja: Pilvi Soomets

  1. Priit Aasma
  2. Tõnis Artla
  3. Agnes Feiger
  4. Himot-Märt Ilus
  5. Erki Juurikas
  6. Kaire Kanna
  7. Tanel Kubja
  8. Indrek Lehiste
  9. Helle Mölder
  10. Margus Oja
  11. Üllar Orgla
  12. Angelika Ossipova
  13. Rainis Pung
  14. Alo Pärnasalu
  15. Heigo Saar
  16. Veiko Sibulin

55. lend, 2000. a

Klassijuhataja: Elve Lepik

  1. Kalmer Galka
  2. Karin Jõeste
  3. Kairi Kala
  4. Arvo Kaljapulk
  5. Krista Kalm
  6. Kadi Karm
  7. Jana Kuningas
  8. Raigo Kõiv
  9. Kadri Ladva (hõbemedal)
  10. Marika Laisaar
  11. Kristo Lapp
  12. Sirje Laur
  13. Ülari Lilleniit
  14. Erika Lond
  15. Revo Mardisoo
  16. Rainer Merisalu
  17. Karin Mikk
  18. Taavi Mitt
  19. Andres Muuk
  20. Taimar Mõttus
  21. Heli Orujärv
  22. Raili Rajamäe
  23. Toomas Rebo
  24. Kristi Saharov
  25. Katriin Sarapuu
  26. Edi Tibar
  27. Ly Tihane
  28. Viljar Tsetsin
  29. Sulev Tõnts
  30. Aivar Viinapuu
  31. Keiu Võsa

56. lend, 2001. a

Klassijuhataja: Milvi Pihla

  1. Kristiina Aasna
  2. Moonika Aasna
  3. Kaido Järvelaht
  4. Elyna Kaal
  5. Kersti Kallak (kuldmedal)
  6. Gunnar Kannuluik
  7. Urve Kriiva
  8. Daima Külaviir (kuldmedal)
  9. Rauno Laisaar
  10. Ragner Lepp
  11. Maarja Luik
  12. Tõnis Lukka
  13. Nele Nirk
  14. Liina Paumere
  15. Eleriin Pedaja
  16. Ander Peipin
  17. Veroonika Pihu
  18. Maarja Pugast (kuldmedal)
  19. Anneli Pungar
  20. Elina Puusaar
  21. Priit Puusepp
  22. Mait Reimann
  23. Annika Rikas
  24. Avo Roots
  25. Kadri Rääbus
  26. Kadi Soosaar
  27. Ivar Tammeorg
  28. Evelin Tenno
  29. Karen Tohv
  30. Lauri Tooding
  31. Virge Vahesaar
  32. Kristjan Voodla
  33. Tuunas Võro

57. lend, 2002. a

Klassijuhataja: Aivar Koks

  1. Marko Aas
  2. Alo Hiiet
  3. Mariliis Järvelt
  4. Argo Kangro
  5. Kaidi Kimmel
  6. Jaanika Laks
  7. Merle Lepik
  8. Urmas Liivak
  9. Laine Lindvest
  10. Marina Luik
  11. Keijo Mardisoo
  12. Siim Mitt
  13. Daisy Mõttus
  14. Liis Ojamäe
  15. Katrina Pälsing
  16. Toomas Riivik
  17. Liisi Rääbus
  18. Viljar Saar
  19. Janno Tarkus
  20. Jekaterina Tšetšulajeva
  21. Liisi Vilgats

Klassijuhataja: Jüri Ojamaa

  1. Diana Drab
  2. Aaro Hallap
  3. Regina Jerofenko
  4. Jana Jerv
  5. Maarja Jürise
  6. Kuldar Kaur
  7. Triin Koort
  8. Egle Lukin
  9. Lilia Naum
  10. Raido Ossip
  11. Eneken Priks
  12. Kristiina Purju
  13. Riina Räim
  14. Anne Semjonova
  15. Piret Talves
  16. Veronika Toma

58. lend, 2003. a

Klassijuhataja: Silvia Mälksoo

  1. Eteri Aas
  2. Annely Aavil
  3. Annika Buström
  4. Merit Ilmjärv
  5. Deivi Jaakson
  6. Indrek Järvelt
  7. Madis Kalda
  8. Kaupo Kallak
  9. Airika Kangro (kuldmedal)
  10. Kadri Kask
  11. Tõnu Kommer
  12. Kunnar Kukk (kuldmedal)
  13. Mario Käära
  14. Maarika Laks
  15. Pille Merdikes
  16. Eva-Liisa Mälksoo
  17. Tanel Nõmmik
  18. Kea Puks
  19. Sigrid Purgats
  20. Liina Puusaar
  21. Marilis Pälsing
  22. Kalev Riivik
  23. Marko Saarela
  24. Rain Tarkus
  25. Raido Tiit
  26. Ilmar Tukk

Klassijuhataja: Aksel Tiideberg

  1. Kätlin Eomõis
  2. Ivo Härm
  3. Erle Kalmus
  4. Kadri Kudu
  5. Ain Kukk
  6. Kairi Küngas
  7. Keiu Laats
  8. Ceilin Mõttus
  9. Elina Mäeots
  10. Katrin Petrov
  11. Külliki Plaks
  12. Tanel Raju
  13. Jane Saar
  14. Marko Saar
  15. Ahti Song
  16. Rainis Valtner

59. lend, 2004. a

Klassijuhataja: Silvia Mälksoo

  1. Indrek Aasa
  2. Jaanika Hendriksoo
  3. Jaanika Hunt
  4. Kristjan Hunt
  5. Katrin Jaakson
  6. Lily Laidvee
  7. Kadri Leppik
  8. Marge Merdikes (kuldmedal)
  9. Merit Mõttus
  10. Priit Ohakas
  11. Maris Ojamäe
  12. Kadri Piht
  13. Venno Pulk
  14. Katrin Pärt
  15. Martin Raska
  16. Marju Rääbus
  17. Jaanus Saar
  18. Tambet Tamtik
  19. Liina Tõnts
  20. Garmen Viik
  21. Reilika Viru

Klassijuhataja: Jüri Ojamaa

  1. Matis-Sander Markna
  2. Tarvo Saar
  3. Tanel Seer
  4. Rasmus Soer
  5. Reio Sõmer
  6. Tarmo Sõmerik
  7. Marko Vohla

60. lend, 2005. a

Klassijuhataja: Linda Menning

  1. Kristel Allsaar
  2. Margarita Golovko
  3. Mates Hint
  4. Tarmo Joamets
  5. Annika Järvelaht (hõbemedal)
  6. Madli Kalda
  7. Merje Kangur
  8. Evar Kask
  9. Riin Kommer
  10. Kadi Laidvee
  11. Annaliisa Lapp
  12. Reelika Liivak
  13. Karel Loit
  14. Rene Lõiveke
  15. Jane Mettus
  16. Marina Mettus
  17. Eneli Mäeots
  18. Kerttu Niinemäe
  19. Vesto Nõgel
  20. Krista Nõmmik
  21. Tanel Paju
  22. Ilmar Pärn
  23. Liilian Saar
  24. Dastin Song
  25. Dulsi Song
  26. Helena Sosi
  27. Kadri Suislepp (kuldmedal)
  28. Karmen Süld (kuldmedal)
  29. Birgit Tammist

Klassijuhataja: Jüri Ojamaa

  1. Madis Hein
  2. Igor Kalužin
  3. Priit Kartau
  4. Kaupo Kasak
  5. Raido Kasela
  6. Rain Kasela
  7. Ragne Kask
  8. Kristi Kõiv
  9. Kadi Lohu
  10. Monika Lüdig
  11. Väiko Männik
  12. Alari Mätas
  13. Taimo Pak
  14. Arles Peterson
  15. Mait Pinsel
  16. Kersti Pärtli
  17. Tanel Rauba (hõbemedal)
  18. Jaanis Roots
  19. Oliver Saar
  20. Veljo Soome
  21. Jaanus Truss
  22. Keit Udalov
  23. Marina Veskilt

61. lend, 2006. a

Klassijuhataja: Olga Yastrebinskaya

  1. Ketlin Hiob
  2. Kaido Jallai
  3. Karin Jerlov (hõbemedal)
  4. Karel Kask (hõbemedal)
  5. Katre Kask (hõbemedal)
  6. Jana Krotova
  7. Maaris Laidmets
  8. Reine Lehtaru (hõbemedal)
  9. Taimi Meel
  10. Karl Menning
  11. Stanislav Mihailov
  12. Elina Mirme
  13. Marek Mõttus
  14. Kati Pikk
  15. Maarja Pälsing
  16. Kalev Raska
  17. Oliver Saar
  18. Kadri Saarela
  19. Simo Sarapuu
  20. Anett Saron
  21. Harri Siirak
  22. Margit Siniroht
  23. Rauno Somelar
  24. Karmen Sõmer
  25. Anton Žukov
  26. Daisi Tatar
  27. Kristel Tiit (hõbemedal)
  28. Teele Vaarak
  29. Tuuli Vaarak

Klassijuhataja: Jelena Hein

  1. Dagmar Häggblom
  2. Tanel Juhkam
  3. Jakob Jõgi
  4. Kermo Kabonen
  5. Jaanika Kapp
  6. Tiia Kriisa
  7. Marko Laas
  8. Mattias Lehtmets
  9. Garmen Leib
  10. Mairo Lemberg
  11. Roland Talv
  12. Karl Õunapuu

62. lend, 2007. a

Klassijuhataja: Linda Vares

  1. Anneli Allik
  2. Janeli Heil (kuldmedal)
  3. Meelis Hein
  4. Kristel Joamets
  5. Annaliisa Kaaremaa
  6. Made Kalda
  7. Kadri Kartau (kuldmedal)
  8. Kairi Kiivit
  9. Kristi Kõrge
  10. Maarite Laidmets
  11. Merilin Laisaar
  12. Eneli Lapp
  13. Erki Leppik
  14. Marek Lorents
  15. Triinu Paju
  16. Triinu Paumere
  17. Kadi Puidet
  18. Kati Puidet
  19. Silvi Raska
  20. Helen Roosmaa (hõbemedal)
  21. Mihkel Suislepp
  22. Taavi Teearu
  23. Maris Vain
  24. Ingel Vossmann-Treial

Klassijuhataja: Mikola Misjuk

  1. Aleksandr Golovko
  2. Anne Kazarjan
  3. Margit Kink
  4. Lauri Kodres
  5. Keijo Koort
  6. Raigo Loogus
  7. Madis Merdikes
  8. Ülari Parts
  9. Mauno Tammsalu

63. lend, 2008. a

Klassijuhataja: Tiia Riet

  1. Kalle Danilov
  2. Katre Ilmjärv
  3. Imre Jugomäe
  4. Liina Järvelaht
  5. Maarika Kaljapulk
  6. Karlis Kampus
  7. Kerli Kangur
  8. Kadi Kaskelainen
  9. Kermo Koort
  10. Ele Kõrge
  11. Kadri Lamber
  12. Karmo Lend
  13. Janika Lillestik
  14. Kristel Mardisoo (hõbemedal)
  15. Helen Meidla
  16. Maarja Mõttus
  17. Laura Pidim
  18. Kätrin Ringas
  19. Liisi Saharov
  20. Hedi Siim
  21. Liisi Tinn
  22. Kristel Viik

Klassijuhataja: Anneli Ruusalu

  1. Taavi Akk
  2. Marek Kangur
  3. Maire Kiis
  4. Harri-Mait Kreitsman
  5. Kätlin Nigai
  6. Teele Pajumägi
  7. Tiia Piigert
  8. Kerli Pärtli
  9. Laura Saks
  10. Tauno Siniallik
  11. Ats Vaarak
  12. Lauri Veldre
  13. Lennar Veskis

64. lend, 2009. a

Klassijuhataja: Maie Kallak

  1. Ott Hiob
  2. Triin Jaks
  3. Liisi Järve
  4. Liis Kaasik
  5. Kadri Kalm (hõbemedal)
  6. Riina Kartau
  7. Kertu Kask
  8. Liina Mõttus
  9. Rauno Okas
  10. Gerli Peterson
  11. Kaabriel Pilk
  12. Reeli Porohov
  13. Märt Rang
  14. Reigo Rannak
  15. Assol Saar
  16. Erle Sarv
  17. Helen Siht
  18. Kristo Sosi
  19. Ain-Eduard Suur
  20. Carol Särav
  21. Ederly Talu
  22. Kaisa Tiit
  23. Karolin Tohv
  24. Taavi Toomla (hõbemedal)
  25. Sandra Vungi

65. lend, 2010. a

Klassijuhataja: Silvia Mälksoo

  1. Toomas Anijärv
  2. Janar Aren
  3. Olja Fomina (hõbemedal)
  4. Janar Kalda
  5. Kristel Kask
  6. Merike Kask
  7. Liis Kommer
  8. Aneelia Kuusik
  9. Eva-Liisa Kõpp
  10. Rauno Künnapuu
  11. Rando Laisaar
  12. Ando Leesment (kuldmedal)
  13. Katrin Luik
  14. Rauno Lukka (kuldmedal)
  15. Meidi Metsaroos (kuldmedal)
  16. Mikk Mettus
  17. Liina Muttik
  18. Priit Männik
  19. Eliisa Nellis
  20. Kertu Ojaloo
  21. Moonika Riet (kuldmedal)
  22. Aet Roosimägi
  23. Daisi Saharov
  24. Tiiu Suur
  25. Margus Taim
  26. Rait Tomingas

66. lend, 2011. a

Klassijuhataja: Tiia Riet

  1. Laura Allsaar
  2. Hendrik-Heinar Hunt
  3. Evelin Juganson
  4. Eliis Jürise
  5. Mihkel Kalbus
  6. Mihkel Kalda
  7. Kädy Kampus
  8. Kätlin Kampus
  9. Katre Kokk
  10. Nele Kondas
  11. Hanna-Maria Kordziejonek
  12. Diana-Katry Kornis (kuldmedal)
  13. Sigrite Laidmets (kuldmedal)
  14. Aet Leesment (kuldmedal)
  15. Kristiina Lensment
  16. Tõnis Liiber (hõbemedal)
  17. Kelian Luisk (hõbemedal)
  18. Karoline Lääts
  19. Kätlin Metste
  20. Gert Orav
  21. Birgit Põder
  22. Ida Rahu (kuldmedal)
  23. Stefi Suvi
  24. Tavo Taim
  25. Timo Teearu
  26. Teemo Toomsalu
  27. Steven Toomsoo

67. lend, 2012. a

Klassijuhataja: Linda Vares

  1. Kätti Allik
  2. Kristjan Anijärv
  3. Mihkel Hiob (Kuldmedal)
  4. Ragnar Kiik
  5. Gerda Kont
  6. Kristi Kõpp (Kuldmedal)
  7. Annie Leesment
  8. Markus Lelle
  9. Janetta Lille
  10. Alina Mihailova (Hõbemedal)
  11. Maria Niinepuu
  12. Liis Ojaloo
  13. Reet Puks
  14. Liis Puusaar
  15. Desiree Reva
  16. Kelly Ruusalu
  17. Liis Rüütel (Kuldmedal)
  18. Kristiin Sikka
  19. Rivo Taim
  20. Elary Talu
  21. Madis Tellis
  22. Taavi Tomp
  23. Karl Õigus

Klassijuhataja: Evelyn Lossi

  1. Ade Aasmäe
  2. Eiko Engelbrecht
  3. Martin Ilmjärv
  4. Aire Kobak
  5. Kaspar Luisk
  6. Reelika Pigul
  7. Moonika Raudsepp
  8. Ingmar Saharov
  9. Sven Tiit
  10. Tõnis Valk

68. lend, 2013. a

Klassijuhataja: Ene Lätti

  1. Tauri Alp
  2. Sten-Ingmar Jugomäe
  3. Anelle-Ly Jürise
  4. Mario Kekišev (Hõbemedal)
  5. Laura Kulemina
  6. Anhelika Kuusik
  7. Kerti Lapp
  8. Urmas Mürksepp
  9. Evelin Orav
  10. Age Põder
  11. Liisi Rajamäe
  12. Sigrit Saar
  13. Kristjan Sink
  14. Gerry Soll
  15. Simo Usin

Klassijuhataja: Siiri Meidla

  1. Peeter Järvelaht
  2. Indrek Jürise
  3. Triin Kask (Hõbemedal)
  4. Simmo Lahi
  5. Karl Puidet
  6. Mirell Põllumäe
  7. Oscar Rahu
  8. Reine Raud
  9. Sandra Saar (Kuldmedal)
  10. Anni Saharov
  11. Jari Sala
  12. Agnes Siigur
  13. Helari Sosi
  14. Kristel Veidenbaum

69. lend, 2014. a

Klassijuhataja: Linda Menning

  1. Cristina Aduson
  2. Rauno Alp
  3. Simo Astel
  4. Henri Helemäe
  5. Greete Jaksur (Kuldmedal)
  6. Paulina Järve
  7. Andra Kabanen (Hõbemedal)
  8. Janne Kalda (Kuldmedal)
  9. Holger Kallaste
  10. Birgit Karu
  11. Karmo Kask
  12. Gert Lees
  13. Aile Leesment
  14. Keio Nõgel
  15. Kelly Orgusaar
  16. Hendrik Rausk
  17. Mari-Liis Rikkinen
  18. Keith Sosi
  19. Sander Taim
  20. Karl Tiit

70. lend, 2015. a

Klassijuhataja: Anneli Veevo

  1. Karolin Jürise
  2. Gete Kaasike (Kuldmedal)
  3. Keimo Kandla
  4. Mari Kask (Kuldmedal)
  5. Jorma Kõpp
  6. Mare Maalmeister (Kuldmedal)
  7. Ly Metsaroos (Hõbemedal)
  8. Rainer Nellis
  9. Deiro Palulill
  10. Eliise Raidlepp
  11. Elisabeth Siigur
  12. Kadri Taim
  13. Juliana Tsarenko

71. lend, 2016. a

Klassijuhataja: Anneli Ruusalu

  1. Katriin AllikKrete Allik
  2. Sander Hermiste
  3. Kevin Kallas
  4. Silver Kask
  5. Karina Korell
  6. Kristina Korell
  7. Edvin Kulemin
  8. Reimo Laugus
  9. Harald-Magnus Metsniin
  10. Ats Mettus
  11. Merilin Must
  12. Kevin Pallandi
  13. Martin Põderson
  14. Gerit Põllumäe
  15. Oskar Raidlepp
  16. Ruth Rist
  17. Vanessa Rätsep
  18. Jüri Sepp
  19. Taavi Tiirats
  20. Jessica Volkova