Huviringid

2017/2018

Päev Kellaaeg Tund Huviring Koht Juhendaja Sihtgrupp
Esmaspäev 12.00-12.45 5. tund Sportmängud Võimla L. Lillestik 1. klass
  13.00-13.45 6. tund Meisterdamine Klass nr. 122 A. Pilk 1.-2. klass
  13.55-13.45 7. tund Sportmängud Võimla L. Lillestik 1.-4. klass
  13.55-14.40 7. tund Arvuti ja robootika Klass nr. 205 K. Koort huvilised
  13.55-15.35 7.-8. tund Lastekoor Auditoorium K. Kask 5.-8. klassi tüdrukud
Teisipäev 12.00-13.45 5.-6. tund Mudilaskoor Auditoorium K. Kask 1.-4. klassi tüdrukud
  12.00-13.45 5.-6. tund Sportmängud Võimla R. Roosnurm 1.-4. klassi poisid
  13.55-14.40 7. tund Tehnikaring Tööõpetuse klass V. Valksaare 1.-4. klassi poisid
  13.55-14.40 7. tund Foto ja meedia Klass nr. 204 K. Koort huvilised
  13.55-14.40 7. tund Käsitööring Tööõpetuse klass K. Ots 1.-4. klassi tüdrukud
  14.50-15.35 8. tund Tehnikaring Tööõpetuse klass V. Valksaare 1.-4. klassi poisid
  15.00-16.30   Rahvatants Abja Kultuurimaja saal V. Niinemäe 1.-4. klass
Kolmapäev 12.00-13.45 5.-6. tund Sportmängud Võimla L. Lillestik 1.-4. klassi tüdrukud
  12.00-13.45 5.-6. tund Poistekoor Auditoorium K. Kask 1.-4. klassi poisid
  13.55-14.40 7. tund Arvutiring Tehnoloogia klass K. Koort 1.-4. klass
  13.55-14.40 7. tund Poiste ansambel Auditoorium K. Kask 5.-6. klassi poisid
  18.00-19.30   Noortekoor Auditoorium K. Kask 9.-12. klass
Neljapäev 10.55-11.40 4. tund Muinasjututund Klass nr. 125 K. Sepp 1. klass
  12.00-12.45 5. tund Mänguline inglise keel Klass nr. 124 E. Raba 1. klass
  13.00-13.45 6. tund Loodusring Klass nr. 208 E. Lätti 1.-2. klass
  13.00-13.45 6. tund Kunstiring Klass nr. 126 A. Jelisejeva 1.-2. klass
  13.55-14.40 7. tund Sportmängud Võimla L. Lillestik 1.-4. klass
  14.50-15.35 8. tund Meedia Klass nr. 207 S. Mälksoo 10.-12. klass
  14.50-16.20 8.-9. tund Muusikaring Auditoorium K. Kask huvilised
Reede 13.00-13.45 6. tund Animatsioon Klass. 204 K. Koort 2.-4. klass
  13.55-14.40 7. tund Loomering Klass nr. 125 K. Sepp huvilised
Laupäev Kokkuleppel   Loodusring Kokkuleppel E. Lätti 7.-9. klass
Pühapäev 10.00   Võrriring Õunaaed T. Raba huvilised