Ürituste plaan

ÜRITUSTE PLAAN 2019/2020

Eesmärgid:

  1. Hoida kooli traditsioone ja kasvatada ühtlustunnet koolipere vahel.
  2. Kaasata õpilasi huvitegevusse ning propageerida üritustest osavõttu.
  3. Noorte ettevõtlikkuse arendamine.
  4. Propageerida tervislikku eluviisi.
  5. Koostöö tegemine Mulgi valla teiste asutustega.

 

 

SEPTEMBER    
02.09 Õppeaasta avaaktus C. Lõhmus-Erg, K. Kask
09.09 Ringid alustavad tööd C. Lõhmus-Erg
24.09 Rebaste päev S. Meidla
24.09 Karjäärinõustamine 9. ja 12. klassile C. Lõhmus-Erg
25.09 Spordipäev 1.-12. klass R. Roosnurm, L. Lillestik, K. Kampus
     
OKTOOBER    
01.10 kell 14.30 Muusikapäeva tähistamine, vanamuusikakontsert Abja Kultuurimajas K. Kask, C. Lõhmus-Erg
01.10/03.10/08.10 Karjäärinõustamine 9. ja 12. klassile C. Lõhmus-Erg
04.10 Õpetajate päev C. Lõhmus-Erg, K. Ots, K. Kask, K. Sepp
  Tähekese viktoriin 1.-4. klassile L. Lindvest
  Mälumäng 5.-12. klassile E. Lätti
09.-10.10 Töötukassa töötoad 7.-12. klassile C. Lõhmus-Erg
09.10 Ettevõtlusnädala loeng, oma eduloo räägib ettevõtja Kristian Sägi

9.-12. klassile kell 13.00 aulas

C. Lõhmus-Erg
11.10 Mulgi lipu päev C. Lõhmus-Erg, L. Lindvest, M. Kreevs
17.10 Sügislaat C. Lõhmus-Erg, 12. klass
  J. Rannapi nimeline omaloomingu võistlus S. Meidla
28.10 Ettelugemispäev – „Heal meelel ja ilusal keelel“ K. Sepp
  Rahvastepalli turniir 4.-5. klassile L. Lillestik
     
NOVEMBER    
04.11 Sügishommik K. Sepp
07.11 Abja Gümnaasiumi sünnipäev C. Lõhmus-Erg
10.11 Perepäev (koostöös Abja Kultuurimajaga) C. Lõhmus-Erg, K. Kask
14.11 Rahvusarhiivi töötoad 5.-9. klassile C. Lõhmus-Erg
21.11 Võõrkeeltepäev A. Ruusalu, E. Anton, M. Lapp, E. Raba, K. Hütt
26.11 Kodanikupäev M. Kreevs
  Kadri- ja mardikarneval 1.-4. klassile E. Raba
  Rahvastepalli turniir 1.-3. klassile L. Lillestik
     
DETSEMBER    
02.12 Jõuluaja algus K. Sepp
  Liikumiskavade päev K. Kampus, L. Menning
  Tähekese viktoriin 1.-4. klassile L. Lindvest
13.12 Jõulukampsunite päev C. Lõhmus-Erg
13.12 Advendikontserdi peaproov K. Kask, C. Lõhmus-Erg
  Mälumäng 5.-12. klassile E. Lätti
15.12 Advendikontsert Abja Kultuurimajas K. Kask, C. Lõhmus-Erg
17.12 kell 11.00 1.-4. klassi jõulupidu A. Pilk, K. Sepp, A. Jelisejeva, E. Raba
18.12 kell 18.00 5.-8. klassi jõulupidu A. Ruusalu, C. Lõhmus-Erg
19.12 kell 18.00 9.-12. klassi jõulupidu K. Ots, C. Lõhmus-Erg
20.12 Jõulupäev C. Lõhmus-Erg
     
JAANUAR    
28.01 H. Leplandi nimeline peastarvutamise võistlus A. Veevo, T. Riet
     
VEEBRUAR    
  Tähekese viktoriin 1.-4. klassile L. Lindvest
10.-14.02 Stiilinädal Õpilasesindus, C. Lõhmus-Erg
14.02 Sõbrapäev C. Lõhmus-Erg
14.02 Playback show C. Lõhmus-Erg
20.02 Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud viktoriin M. Kreevs
21.02 Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine C. Lõhmus-Erg
     
MÄRTS    
  Mälumäng 5.-12. klassile E. Lätti
06.03 Naistepäeva kontsert K. Kask, C. Lõhmus-Erg
12.03 Emakeelepäev S. Meidla
19.03 Matemaatikavõistlus „Känguru“ T. Riet
  Loodusainete päev E. Lätti
  Klasside pildistamine C. Lõhmus-Erg
     
APRILL    
  Tähekese viktoriin 1.-4. klassile L. Lindvest
09.04 Maastikumäng „Keeristorm“ C. Lõhmus-Erg
13.-17.04 Tervisenädal R. Roosnurm, C. Lõhmus-Erg
16.04 12. klassi lõpukell C. Lõhmus-Erg, K. Ots, S. Meidla
  E-õppe päev T. Riet
     
MAI    
07.05 Emadepäeva kontsert K. Kask, C. Lõhmus-Erg
  Mulgi õpilaskonverents T. Riet
28.05 9. klassi tutipäev A. Ruusalu, C. Lõhmus-Erg
     
JUUNI    
01.06 Lastekaitsepäev Õpilasesindus, C. Lõhmus-Erg
  Ekskursioonid/matkad Klassijuhatajad
09.06 Õppeaasta lõpuaktus C. Lõhmus-Erg
19.06 kell 12.00 9. klassi lõpuaktus C. Lõhmus-Erg
19.06 kell 14.00 12. klassi lõpuaktus C. Lõhmus-Erg