Saavutused


 

Avaldame kiitust Kätlin Tiidule, etluskonkursil „Koidulauliku valgel“, vanemas kooliastmes 3. koha saavutamise eest.


 

Avaldame kiitust 2017-2018 õ.-a 1. trimestri õppetöö tulemuste põhjal järgmistele õpilastele:

2. klass
Grete-Liis Saarman
3. klass
Grete Ruusoja
Anu Rõigas
4. klass
Gloria Kuut
Ella Mari Mäger
Madleen Saar
Kimberli Voodla
5. klass
Ursula Kask
Mia-Brigitta Kommer
6. klass
Kerli Kond
7. klass
Andra-Maria Bokmane
Getlin Sosi
8. klass
Jako Jänes
Kirke Kond
Marianne Liis Oissar
Krissy-Eliis Raba
Romet Gregory Subi
9. klass
Valeria Prede


 

Avaldame kiitust EKSL neidude rahvaliiga võrkpalliturniiril 3. koha saavutanud õpilastele:

  • Kaili Saar
  • Karmen Kask
  • Kätlin Tiidu
  • Bhatricya Virumann
  • Kendra Salujärv
  • Johanna Järve
  • Merili Kask

Avaldame kiitust rahvusvahelisel koolidevahelisel korvpalliturniiril Ruhjas 1. koha saavutanud võistkonnale:

  • Karmen Kask
  • Valeria Prede kogu turniiri resultatiivsem ja silmapaistvam mängija
  • Elisabeth Rõigas kogu turniiri parim mängija

 

Avaldame kiitust 3×3 korvpallivõistlusel väga head tulemused saavutanud võistkondadele:

  • 1. koht 8.-9.kl tüdrukud
    Karmen Kask
    Valeria Prede
    Kaili Saar
  • 1. koht 4.-5.kl tüdrukud
    Laura Adamson
    Meribel Jõgi
    Emily Lapun
    Ursula Kask
  • 2. koht 4.-5.kl tüdrukud
    Elyse Järvelaht
    Kendra Kallisto
    Teili-Liis Suvi
    Kaisa Varik

Avaldame kiitust, Abja Spordikeskuses 19.12.2017 toimunud Mulgi 2. meistrivõistlustel 
tõstmises, väga häid tulemusi saavutanud õpilastele:

  • Erik Raagmets 1. koht (vanusegrupp 2001-2003 115 kg)
  • Grete Ruusoja 1. koht (2007 ja nooremad -28 kg)
  • Aivo Jüris 2. koht (2001-2003 – 101 kg)
  • Siim Prants 2. koht (2004-2005 – 50 kg)
  • Angeelika Prants 2. koht (2007 ja nooremad -43 kg)
  • Valeria Prede 2. koht (naised -75 kg)
  • Rihanna Reimets 3. koht (2007 ja nooremad 16 kg)
  • Rita Reimets 3. koht   (2007 ja nooremad 24 kg)

Avaldame kiitust ujumisklubi Karksi Sport lahtistel ujumisvõistlustel väga häid tulemusi saavutanud õpilastele:

  • Ekke Rahu 1.koht 50 m selili ujumine
    2.koht 50 m vabalt ujumine
  • Grete Ruusoja 2.koht 25 m vabalt ujumine
    2.koht 25 m selili ujumine
  • Oliver Mõttus 2.koht 50 m selili ujumine
  • Ilyssa Tinn 3.koht 25 m vabalt ujumine
  • Angeelika Tukk 3.koht 50 m selili ujumine

 

Avaldame kiitust Viljandimaa rahvastepallivõistlusel 3. koha saavutanud võistkonnale:

  • Grete Ruusoja 3.kl
  • Jane Liis Lepik 3.kl
  • Mia Lisete Kõiv 3.kl
  • Roos-Mariia Tellisaar 3.kl
  • Rita Reimets 3.kl
  • Regina Kask 3.kl
  • Grete-Liis Saarman 2.kl
  • Laura Liisa Laas 2.kl

Avaldame kiitust Pallilahingul 3. koha saavutanud võistkonnale:

  • Grete Ruusoja
  • Anu Rõigas
  • Ilyssa Tinn
  • Mia Lisete Kõiv
  • Roos-Mariia Tellisaar
  • Regina Kask
  • Grete-Liis Saarman

Avaldame kiitust 4.- 5. klasside rahvastepalli võistlusel 3. koha saavutanud võistkondadele.

  • Tüdrukud
    Isabela Murašin 4.kl
    Kendra Kallisto 5.kl
    Elyse Järvelaht 5.kl
    Laura Adamson 5.kl
    Ursula Kask 5.kl
    Meril Koha 5.kl
    Meribel Jõgi 5.kl
    Emily Lapun 5.kl
  • Poisid
    Kevin Kütt 4.kl
    Andry Tiru 4.kl
    Rihard Reimets 4.kl
    Ekke Rahu 5.kl
    Rainis Raudam 5.kl
    Kermo Kaasiku 5.kl
    Aron Arras 5.kl
    Gregor Kaasike 5.kl

 

Avaldame kiitust Suure-Jaanis toimunud segavõrkpalli võistlusel 2. koha saavutanud
võistkonnale:

  • Erik Raagmets
  • Jako Jänes
  • Hasgeir Laarmann
  • Kaili Saar
  • Johanna Järve
  • Karmen Kask
  • Egert Soa
  • Eva Rahel Viitas


Avaldame kiitust Viljandi maakonna murdmajooksu võistlustel 1500 m jooksus 3. koha
saavutanud õpilasele:

  • Karmen Kask 9.kl


Kiitus Arnold Luhaääre XXV mälestusvõistlustel tõstmises väga häid tulemusi saavutanud
õpilastele:

Tüdrukud

  • kuni 40 kg Grete Ruusoja 28 kg 3. koht
  • kuni 40 kg Rita Reimets 21 kg 4. koht
  • kuni 53 kg Angeelika Prants 37 kg 4. koht

Poisid

  • kuni 35 kg Rihard Reimets 29 kg 3. koht
  • kuni 56 kg Aivo Jüris 100 kg 2. koht
  • kuni 62 kg Erik Raagmets 98 kg 3. koht


Avaldame kiitust matemaatikavõistlusel MULGI PÄHKEL väga head tulemused saavutanud õpilastele:

  • Romet Gregory Subi 8. kl 1. koht
  • Jako Jänes 8. kl 2. koht
  • Ella Mari Mäger 4. kl 3. koht