Saavutused


 

Kiituskirjaga lõpetasid:

2. klass

  • Grete Ruusoja
  • Anu Rõigas

3. klass

  • Gloria Kuut
  • Luca Luisk
  • Ella Mari Mäger
  • Madleen Saar

4. klass

  • Laura Adamson

5. klass

  • Kerli Kond

6. klass

  • Andra-Maria Bokmane
  • Sander Saarman
  • Getlin Sosi

7. klass

  • Jako Jänes
  • Johanna Järve
  • Romet Gregory Subi

11. klass

  • Merike Voss

 

Avaldame kiitust 3. trimestri õppetöö tulemuste põhjal järgmistele õpilastele:

2. klass

  • Regina Kask
  • Markkus Lukka
  • Grete Ruusoja
  • Anu Rõigas

3. klass

  • Gloria Kuut
  • Luca Luisk
  • Ella Mari Mäger
  • Madleen Saar

4. klass

  • Laura Adamson
  • Anette-Mirell Kallas
  • Ursula Kask
  • Mia-Brigitta Kommer

5. klass

  • Kerli Kond

6. klass

  • Andra-Maria Bokmane
  • Sander Saarman
  • Getlin Sosi

7. klass

  • Johanna Järve
  • Jako Jänes
  • Kirke Kond
  • Romet Gregory Subi

9. klass

  • Kuldar Kask

 

Avaldame kiitust Viljandimaa koolinoorte kergejõustiku karikavõistlustel väga häid tulemusi saavutanud õpilastele:

  • Jako Jänes I koht 60 m jooks
  • Karmen Kask III koht 800 m jooks

 

Avaldame kiitust Sakala mängude tõstevõistlusel väga häid tulemusi saavutanud õpilastele:

  • Võistkondlikult 1. koht

Võistkond: individuaalses arvestuses

  • Rihard Reimets 3. koht (vanusegrupp 2004 ja nooremad)
  • Siim Prants 4. koht (vanusegrupp 2004 ja nooremad)
  • Teet Jüris 2. koht (vanusegrupp 2000-2003)
  • Aivo Jüris 3. koht (vanusegrupp 2000-2003)
  • Erik Raagmets 4. koht (vanusegrupp 2000-2003)
  • Angeelika Prants 7. koht (tüdrukud)
  • Rita Reimets 8. koht (tüdrukud)

Avaldame kiitust maakondlikul õigekirjavõistlusel 1. koha saavutanud õpilasele:

  • Romet Gregory Subi

Avaldame kiitus teatevõistlustel „Tähelepanu Start“ 3. koha saavutanud võistkonnale:

  • Kerli Kask 5.kl
  • Kerli Kond 5.kl
  • Kristofer Voodla 5.kl
  • Urmet Sikka 5.kl
  • Meribel Jõgi 4.kl
  • Kendra Kallisto 4.kl
  • Rainis Raudam 4.kl
  • Kermo Kaasiku 4.kl
  • Grete Mäger 3.kl
  • Kimberli Voodla 3.kl
  • Kevin Kütt 3.kl
  • Andry Tiru 3.kl
  • Grete Ruusoja 2.kl
  • Eliisabet Tehver 2.kl
  • Arkon Riigor 2.kl
  • Markkus Lukka 2.kl

Avaldame kiitust 2. trimestri õppetöö tulemuste põhjal järgmistele õpilastele:

  • Grete Ruusoja 2. kl
  • Anu Rõigas 2. kl
  • Gloria Kuut 3. kl
  • Luca Luisk 3. kl
  • Lisandra Bokmane 3. kl
  • Madleen Saar 3. kl
  • Laura Adamson 4. kl
  • Meril Koha 4. kl
  • Mia-Brigitta Kommer 4. kl
  • Ekke Rahu 4. kl
  • Teili-Liis Suvi 4. kl
  • Elyse Järvelaht 4. kl
  • Ursula Kask 4. kl
  • Kerli Kask 5. kl
  • Kerli Kond 5. kl
  • Geilyn Tisler 5. kl
  • Sandra-Liisbet Lilleste 5. kl
  • Andra-Maria Bokmane 6. kl
  • Sander Saarman 6. kl
  • Getlin Sosi 6. kl
  • Maria Joanna Lääts 6. kl
  • Jako Jänes 7. kl
  • Kirke Kond 7. kl
  • Romet Gregory Subi 7. kl
  • Krissy-Eliis Raba 7. kl
  • Karmen Kask 8. kl
  • Merilin Kalamis 9. kl

 


Avaldame kiitust esseekonkursil „Minu kodu on Eestimaa“ eripreemia võitnud õpilasele:

  • Merike Voss

Avaldame kiitust NUPUTA võistlusel 2. koha saavutanud 5.-6. klassi võistkonnale:

  • Getlin Sosi 6.kl
  • Maria Joanna Lääts 6.kl
  • Sandra Liisbet Lilleste 5.kl
  • Kerli Kond 5. kl

Avaldan kiitust NUPUTA võistlusel 2. koha saavutanud 7. klassi võistkonnale:

  • Romet Gregory Subi 7.kl
  • Jako Jänes 7.kl
  • Ketly Adamson 7.kl

Avaldme kiitus EKSL 10.-12. klasside neidude korvpalli rahvaliigas 2. koha saavutanud võistkonnale:

  • Elisabeth Rõigas
  • Kendra Salujärv
  • Kätlin Tiidu
  • Merili Kask
  • Carolin Aduson
  • Mirell Veidenberg
  • Kelli Välba

Avaldame kiitust Helari Tehvrile keemiaolümpiaadil maakonnavoorus 3. koha saavutamise eest


Avaldame kiitust Helari Tehvrile bioloogiaolümpiaadi piirkondlikus voorus  1. koha saavutamise eest


Avaldame kiitust Jako Jänesele 7.kl matemaatikaolümpiaadi maakonnavoorus saavutatud 2. koha eest!


Avaldame kiitust 24. jaanuaril 2017 H. Leplandi nimelisel peastarvutamise võistlusel väga hästi esinenud õpilastele:

1. klass

1. Emil Lindvest
2. Grete – Liis Saarman
3. Lauri Adamson

2. klass

1. Grete Ruusoja
2. Arkon Riigor
3. Anu Rõigas

3. klass

1. Gloria Kuut
2. Luca Luisk
3. Lisandra Steiner

4. klass

1. Mia – Brigita Kommer
2. Rivon Riigor
3. Kermo Kaasiku

5.- 6. klass

1. – 2. Sander Saarman 6. kl
1. – 2. Getlin Sosi 6. kl
3. – 5. Kerli Kond 5. kl
3. – 5. Andre Matt 6. kl
3. – 5. Robin Sang 6. kl

7. – 12. klass

1. Kuldar Kask 9. kl 20 p
2. – 3. Kevin Erg 10. kl
2. – 3. Merike Voss 11. kl
4. – 5. Jako Jänes 7. kl
4. – 5. Romet Gregory Subi 7. kl
6. – 7. Merili Kask 11. kl
6. – 7. Kelli Välba 12. kl
8. – 9. Jako Kalda 9. kl
8. – 9. Bhatricya Virumann 10. kl


Avaldame kiitust Jakobsoni kooli lahtistel ujumisvõistlustel 25m selili ujumises 1. koha ja 25m vabalt ujumises 3. koha võitnud õpilasele Ekke Rahu.


Avaldame kiitust Viljandimaa Rajaleidja keskuse lühi- ja animatsioonifilmide konkursil “Unistuste amet” väga hea tulemuse saavutanud õpilastele.
1. koht – Rivon Riigor
2. koht – Maarja Peterson, Anne-Mai Vaikjärv, Helina Prii, Triinu Rääk.


Abja Gümnaasiumi juhtkond tänab kõiki õpilasi, kes esinesid III advendi kontserdil Abja Kultuurimajas.


Avaldame kiitust Sportland 3×3 korvpalli rahvaliigas 6.-7. klasside poiste arvestuses 3. koha saavutanud võistkonnale:

  • Kaspar Teorein
  • Jako Jänes
  • Erik Raagmets
  • Romet Gregory Subi
  • Sander Saarman
  • Gregor Hein
  • Airon Kent Lõhmus
  • Robin Sang

Avaldame kiitust J. Depmani nimelisel matemaatikavõistlusel 3. koha saavutanud võistkonnale:

  • Romet Gregory Subi
  • Jako Jänes
  • Kuldar Kask
  • Joel Jänes

Avaldame kiitust TV 10 Olümpiastardi I etapi võistlustel 50m jooksus I koha ja kaugushüppes II koha saavutanud õpilasele Jako Jänes.


Avaldame kiitust 1. trimestri õpptöö tulemuste põhjal järgmistele õpilastele:

2. klass

  • Grete Ruusoja
  • Anu Rõigas

3. klass

  • Gloria Kuut
  • Luca Luisk
  • Ella Mari Mäger
  • Madleen Saar
  • Kimberli Voodla

4. klass

  • Laura Adamson
  • Meril Koha
  • Mia-Brigitta Kommer
  • Ekke Rahu
  • Teili-Liis Suvi

5. klass

  • Kerli Kask
  • Kerli Kond
  • Geilyn Tisler
  • Kristofer Voodla

6. klass

  • Andra-Maria Bokmane
  • Sander Saarman
  • Getlin Sosi

7. klass

  • Katerina Agafonova
  • Jako Jänes
  • Johanna Järve
  • Kirke Kond
  • Maarja Peterson
  • Krissy-Eliis Raba
  • Romet Gregory Subi

8. klass

  • Karmen Kask

Avaldame kiitust 14.11.2016 toimunud rahvastepalli võistlusel II koha saavutanud poiste võistkonnale:

  • Urmet Sikka
  • Urmo Sikka
  • Kristofer Voodla
  • Ekke Rahu
  • Rainis Raudam
  • Kermo Kaasiku
  • Miko Reimann
  • Gregor Kaasike

Avaldame kiitust 14.11.2016 toimunud rahvastepalli võistlusel III koha saavutanud tüdrukute võistkonnale:

  • Kerli Kask
  • Kerttu Marjaana Kortesmaa
  • Laura Adamson
  • Meril Koha
  • Ursula Kask
  • Emily Lapun
  • Kendra Kallisto
  • Elyse Järvelaht

Jaan Rannapi jutuvõistluse parimad

I vanuseaste

  • Andra-Maria Bokmane
  • Kerttu Marjana Kortesmaa
  • Lisette Loit
  • Kerli Kond
  • Hendrik Hallik

II vanuseaste

img_6664

  • Romet-Gregory Subi – SIHVKA preemia 
  • Kaili Saar
  • Karmen Kask
  • Helari Tehver
  • Krissy-Eliis Raba

III vanuseaste

  • Merili Kask
  • Kelli Välba
  • Merike Voss
  • Maija-Liisa Aasna
  • Gettely Pikkor
  • Jaanus Hugo Ernits
  • Laura Tukk

10. novembril toimus XIV matemaatikavõistlus MULGI PÄHKEL.

Õnnitleme võitjaid:
Jako Jänes – 7. kl – 1. koht
Romet Gregory Subi – 7. kl – 2. koht
Kuldar Kask – 9. kl – 2. koht
Helari Tehver – 9. kl – 3. koht


Avaldame kiitust Mia-Brigitta Kommerile kes võitis 2016. aasta ettelugemispäeva “Meri raamatukogudes” maakondliku vooru Viljandi Linnaraamatukogus.


tanukiri_kooliajalugu_uurima

Loome- ja uurimistööde võistlusel osalesid eelmise õppeaasta 4. klass õp. A.
Pilgu juhendamisel ning Krissy-Eliis Raba töö õp. S. Renter juhendamisel.