Saavutuste arhiiv 2014/2015

Avaldan kiitust Viljandimaa noorte kergejõustiku mitmevõistlustel 4. – 5. klassidele edukalt esinenud õpilasele:

  • Eva Rahel Viitas 3. koht

Avaldame kiitust Viljandimaa 2. animafilmifestivalil üldvõitjaks ja 1.-3. klasside

arvestuses 1. koha saavutanud võistkonnale:

IMG_2744

  • Urmo Sikka
  • Urmet Sikka
  • Hendrik Hallik
  • Kristofer Voodla

Avadame kiitust Viljandimaa 2. animafilmifestivalil 4. – 6. klasside arvestuses 1. koha saavutanud võistkonnale:

 

  • Ketly Adamson
  • Marianne Liis Oissar
  • Jaanika Toom

Viljandimaa põhikoolide mälumängul “PÄHKLIPUREJA” saavutas Abja Gümnaasiumi
võistkond 2. koha. Võistkonda kuulusid Merike Voss, Merilin Kalamis ja Eliisa
Raal


Avaldame kiitust 8. aprillil toimunud maakondlikul III klassi õpioskuste olümpiaadil Kalmetu Põhikoolis  2. koha saavutanud õpilastele:

  • Kendra Mäger IMG_0093
  • Jane Liis Kukka
  • Kerttu Marjaana Kortesmaa

 


Avaldame kiitust Viljandimaa vanemaastme teatripäeval 27.03.2015 GRAND PRIX ja koreograafia eripreemia  saanud Abja Noorte Näiteringile etenduse “Janne” eest. Osatäitjad:

  • Karolin Jürise – parim naisosatäitja,
  • Kadri Taim
  • Jorma Kõpp.
  • Juhendajad Andres Linnupuu ja Triinu Menning.

Ja parima sõnumiga etenduse “Düskomfort” osatäitjaid:

  • Karolin Jürise
  • Mari Kask
  • Karina Korell
  • Grethel Seegel
  • Kelli Välba
  • Kadri Taim
  • Jorma Kõpp
  • Silver Kask
  • Janek-Jürgen Tammai
  • Jüri Sepp

Avaldame kiitust  Viljandis toimunud  suurte koolide teatevõistlusel „Tähelepanu start“ 3. koha  saavutanud võistkonnale:

  • Meril Koha
  • Meribel Jõgi
  • Emily Lapun
  • Rainis Raudam
  • Kermo Kaasiku
  • Ekke Rahu
  • Kendra Mäger
  • Kertu Marjaana Kortesmaa
  • Kerli Kask
  • Kristofer Voodla
  • Urmo Sikka
  • Urmet Sikka
  • Tambet Jõgi
  • Sander Saarman
  • Maria Joanna Lääts
  • Johanna Järve
  • Kaisa Raagmets
  • Jako Jänes
  • Egert Soa

Avaldame kiitust Viljandimaa käsitöö ainekonkursil edukalt esinenud õpilasele  Merike Voss 2.-3. koht


Avaldame kiitust rahvastepalli võistkonnale, kes saavutas Eesti Koolispordi Liidu poolt korraldatud Dumble 1.-3. kl poiste rahvastepallivõitlusel 2. koha

  • Kristofer Voodla
  • Urmo Sikka
  • Urmet Sikka
  • Karl Hendrik Varik
  • Kermo Kaasiku
  • Miko Reimann
  • Rainis Raudam

Viljandimaa põhikoolide mälumängu II voorus saavutas Abja Gümnaasiumi võistkond

koosseisus Olden Puna, Eliisa Raal ja Merike Voss I koha!


Avaldame kiitust eduka esinemise eest III harrastusteatrite monolavastuste festivalil “Monomaania”

  • Karolin Jürise
  • Kadri Taim
  • Jorma Kõpp

Abja Gümnaasiumi noortekoor (juhendaja Kadi Kask) osales IX koolinoorte segakooride konkurss-festivalil Saaremaal ja arvati II taseme hõbediplomi kategooria vääriliseks.


Avaldame kiitust rahvastepalli võistkonnale, kes saavutas Viljandimaa koolide 1. – 3. klasside poiste rahvastepalli võistlustel 2. koha:

  • Kristofer Voodla
  • Karl Hendrik Varik
  • Urmet Sikka
  • Urmo Sikka
  • Kert Klaus
  • Hendrik Allik

Avaldame kiitust etlejate võistlusel “Koidulauliku valgel” II koha saavutanud õpilasele Meelian Kosk 10. klass.


Kultuuriministeeriumi ja Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK poolt kodanikupäevaks 2014 väljakuulutatud XIII esseekonkursil “LIIKUMINE TERVENDAB MAAILMA” sai ergutusauhinna Rasmus Erik Viitas 9. klassist. Juhendaja Christi Lõhmus.


20.11.2014 Leedus toimunud akordionmuusika festivalil saavutas III koha Helari Tehver 7. klassist. Juhendaja Valdo Värk


Avaldame kiitust 13. 11. 2014 Lõuna-Mulgimaa matemaatikavõistlusel „ Mulgi Pähkel“ väga häid tulemusi saavutanud õpilastele:

1. koht
  • Jako Jänes – 5. kl
  • Ottomar Raidlepp – 8. kl
2. koht
  • Romet Gregory Subi – 5. kl
  • Olden Puna – 6. kl
  • Kevin Erg – 8. kl
3. koht
  • Kuldar Kask – 7. kl
  • Kirke Kask – 8. kl

Avaldame kiitust  poiste rahvastepalli võistkonnale, kes saavutas Viljandimaa suurte koolide 4. – 5. klasside poiste rahvastepalli võistlustel 2. koha:

  • Jako Jänes                            5. kl
  • Egert Soa                              5. kl
  • Kaspar Teorein                    5. kl
  • Kuldar Sperling                   5. kl
  • Robert Reiman                     5. kl
  • Sander Saarman                4. kl
  • Airon Kent Lõhmus            4. kl
  • Tambet Jõgi                          4. kl

Avaldame kiitust  tütarlaste rahvastepalli võistkonnale, kes saavutas Viljandimaa suurte koolide 4. – 5. klasside tütarlaste rahvastepalli võistlustel 3. koha:

  • Eva Rahel Viitas                   5. kl
  • Ketly Adamson                     5. kl
  • Johanna Järve                      5. kl
  • Andra Maria Bokmane       4. kl
  • Maria Joanna Lääts             4. kl
  • Krissy Eliis Raba                  5. kl
  • Maarja Peterson                   5. kl
  • Marianne Liis Oissar           5. kl

Avaldame kiitust 10.-12. klasside neidude  võistkonnale, kes saavutas  31.10. 2014  Viljandimaa koolidevahelisel võrkpalli võistlusel III koha.

  • Kelli Välba
  • Katriin Allik
  • Krete Allik
  • Jaanika Tiit
  • Mare Maalmeister
  • Mari Kask
  • Karolin Jürise

Avaldame kiitust 08.10.2014 toimunud viktoriinil “Üheskoos Soome lahe heaks” saavutanud 4. koha võistkonnale:

  • Johanna Järve – 5. klass
  • Maarja Peterson – 5. klass
  • Romet Gregory Subi – 5. klass

Avaldame kiitust  30.09.2014 toimunud Viljandi MK jooksukrossil auhinnalisele kohale tulnud õpilastele:

  • Silver Kask – 11. kl (1000m) – 2. koht
  • Vanessa Rätsep – 11. kl ( 500m) – 3. koht