Saavutuste arhiiv 2015/2016


20160423_132530

Avaldame kiitust HITSA õpilaskonkursil “Maailmariik Eesti” tikkimismasinaga loodud käsitöö kategoorias edukalt esinenud õpilasele: Krissy Eliis Raba

 


Avaldame kiitust Rakveres toimunud vabariiklikul kooliteatrite festivalil edukalt esinenud õpilastele:

  • Kätlin Tiidu
  • Karmel Laissaar
  • Pille-Riin Lahesalu
  • Meeliann Kosk
  • Grethel Seegel

 

Avaldame kiitust eduka osalemise eest Tarvastus toimunud animafilmifestivalil järgmistele õpilastele:

  • Angelika Tukk
  • Kaisa Varik
  • Teili-Liis Suvi
  • Ronja-Lisette Ööpik
  • Ronja Metste

Keeristorm 2016 tulemused:

1.-4. klassi arvestuses:

  • 1. koht – 3. klass
  • 2. koht – 4. klass
  • 3. koht – 2. klass
  • eriauhind “Vaprad matkalised” – 1. klass
5.-8. klassi arvestuses:
  • 1. koht – 5. klass
  • 2. koht – Mõisaküla kool
  • 3. koht – Halliste segavõistkond
9.-12. klassi arvestuses:
  • 1. koht – 9. klass
  • 2. koht – 11. klass
  • 3. koht – 10. klass

 

Avaldame kiitust 3. veerandi õppetöö tulemuste põhjal järgmistele õpilastele:

2. klass

  • Isabela Murašin
  • Greete Mäger
  • Ella Mari Mäger
  • Madleen Saar

3. klass

  • Laura Adamson
  • Gregor Kaasike
  • Anette-Mirell Kallas
  • Mia-Brigitta Kommer
  • Ekke Rahu

4. klass

  • Geylin Tisler

5. klass

  • Andra-Maria Bokmane
  • Sander Saarman
  • Getlin Sosi

6. klass

  • Jako Jänes
  • Johanna Järve
  • Krissy Eliis Raba
  • Romet Greogry Subi

8. klass

  • Jako Kalda
  • Merilin Kalamis

9. klass

  • Kirke Kask
  • Eliisa Raal

 

Avaldame kiitust rahvastepalli võistkonnale, kes saavutas Eesti Koolispordi Liidu poolt korraldatud Dumle 1.-3. kl. tütarlaste rahvastepalli piirkonnavõistlusel 2. koha

  • Meribel Jõgi
  • Ursula Kask
  • Elyse Järvelaht
  • Kendra Kallisto
  • Meril Koha
  • Laura Adamson
  • Anette-Mirell Kallas
  • Emily Lapun

Avaldame kiitust Viljandimaa mälumängus “Me tunneme Eestit” 1. koha saavutanud võistkonnale:

  • Merike Voss
  • Grethel Seegel
  • Jaanus Hugo Ermits
  • Edvin Kulemin

Avaldame kiitust 17.02.2016 toimunud matemaatikavõistlusel Nuputa 2. koha saavutanud õpilastele

  • Getlin Sosi
  • Maria Joanna Lääts
  • Romet Gregory Subi
  • Jako Jänes

Avaldame kiitust 12.02.2016 Viljandis toimunud maakondlikul 3×3 korvpallivõistlusel II koha saavutanud võistkonnale:

  • Elisabeth Rõigas
  • Karmen Kask
  • Maarja Peterson
  • Kaisa Raagmets

Avaldame kiitust 06. veebruaril toimunud bioloogiaolümpiaadil Viljandimaa piirkonnavoorus väga hea tulemuse saavutanud õpilastele

  • Romet Gregory Subi – 3. koht
  • Helari Tehver – 3. koht

Avaldame kiitust 26. jaanuaril H. Leplandi nimelisel peastarvutamise võistlusel väga hästi esinenud õpilastele:

  • 1. klass
  1. Sten Eric Akel
  2. Grete Ruusoja
  3. Anu Rõigas
  • 2. klass
  1. Madleen Saar
  2. Greete Mäger
  3. Ella-Mari Mäger
  • 3. klass
  1. Mia-Brigitta Kommer
  2. Elyse Järvelaht
  3. Miko Reimann
  • 4. klass
  1. Sandra-Liisbet Lilleste
  2. Ronja-Lisette Ööpik
  3. Geilin Tisler
  • 5. – 6. klass

1. Jako Jänes
2. Getlin Sosi
3.-4. Romet Gregory Subi
3.-4. Ketly Adamson

  • 7. – 12. klass

1. Grethel Seegel – Üldvõitja
2.-4. Kuldar Kask
2.-4. Silver Kask
2.-4. Taavi Tiirats
5.-7. Oskar Raidlepp
5.-7. Edvin Kulemin
5.-7. Vanessa Rätsep 


 

Avaldame kiitust 23.01.2016 toimunud keemiaolümpiaadi Viljandimaa piirkonnavoorus väga hea tulemuse saavutanud õpilasele Helari Tehver (2. koht)


Avaldame kiitust Viljandis 11.12.2015 toimunud 1.-3. klasside rahvastepallivõistlusel väga head tulemused saavutanud võistkondadele:

Tüdrukute võistkond – 1. KOHT

  • Meribel Jõgi
  • Elyse Järvelaht
  • Kendra Kallisto
  • Ursula Kask
  • Meril Koha
  • Emily Lapun
  • Laura Adamson
  • Anette-Mirell Kallas

Poiste võistkond – 2. KOHT

  • Kermo Kaasiku
  • Aron Arras
  • Gregor Kaasike
  • Ekke Rahu
  • Miko Reimann
  • Rainis Raudam
  • Siim Prants
  • Tehvan Marjapuu

Avaldame kiitust Laura Tukkale,  kes saavutas Eesti vibulaskmise sisekarikavõistlustel juunioride arvestuses esikoha0


23.novembril oli 11. klassi õpilane Jaanus Hugo Ermits koos treenerist isagaJ_H
Eesti Olümpiakomitee vastuvõtul. Jaanus Hugo saavutas Euroopa
Meistrivõistlustel motospordis mäkketõusul 3. koha.


 

‘Avaldame kiitust Märjamaa Lahtistel Ujumisvõistlustel 2. koha saavutanud õpilasele: Ekke Rahu


 

Avaldame kiitust 19. 11. 2015 Lõuna-Mulgimaa matemaatikavõistlusel  Mulgi Pähkel  väga häid tulemusi saavutanud õpilastele:

1.kohtIMG_5985

  • Kuldar Kask 8.kl
  • Ottomar Raidlepp 9.kl

2.koht

  • Urmo Sikka 4.kl
  • Jako Jänes 6.kl
  • Helari Tehver 8.kl

 

Avaldame kiitust 12.11.2015 toimunud Viljandimaa suurte koolide 4. – 5. klasside poiste rahvastepalli võistlusel I koha saavutanud võistkonnale

  • Sander Saarman
  • Airon Kent Lõhmus
  • Tambet Jõgi
  • Andre Matt
  • Urmet Sikka
  • Urmo Sikka
  • Kristofer Voodla
  • Karl Hendrik Varik

Avaldame kiitust 30.10.2015 toimunud Viljandimaa koolidevahelisel võrkpallivõistlusel 1. koha saavutanud võistkonnale

  • Merilin Kask
  • Pille-Riin Lahesalu
  • Karmel Laissar
  • Kelli Välba
  • Katriin Allik
  • Krete Allik
  • Karina Korell
  • Kristina Korell

Avaldame kiitust Helari Tehverile, kes saavutas 33. Pärnu akordionimuusika festivali rahvuvahelisel konkurssil A3 kategoorias I koha


 

Avaldame kiitust 1. veerandi õppetöö tulemuste põhjal järgmistele õpilastele:

2. klass

  • Luca Luisk
  • Isabela Murašin
  • Ella Mari Mäger
  • Madleen Saar

3. klass

  • Laura Adamson
  • Gregor Kaasike
  • Anette-Mirell Kallas
  • Mia-Brigitta Kommer
  • Emily Lapun
  • Ekke Rahu

4. klass

  • Hendrik Hallik

5. klass

  • Andra-Maria Bokmane
  • Maria Joanna Lääts
  • Sander Saarman
  • Getlin Sosi

6. klass

  • Ketly Adamson
  • Jako Jänes
  • Johanna Järve
  • Marianne Liis Oissar
  • Maarja Peterson
  • Krissy Eliis Raba
  • Romet Gregory Subi

8. klass

  • Merilin Kalamis
  • Kuldar Kask

9. klass

  • Kirke Kask
  • Eliisa Raal

Avaldame kiitust 30.09.2015 Viljandi maakonna koolidevahelisel murdmaajooksu KV väga head tulemused saavutanud õpilastele:

  • Silver Kask – I koht (1000m)
  • Vanessa Rätsep – II koht (500m)

Avaldame kiitust 23.09.2015 Viljandi maakonna koolidevahelisel jalgpallivõistlusel II koha saavutanud võistkonnale:

  • Janek-Jürgen Tammai
  • Rasmus Metste
  • Tõnis Toom
  • Jüri Sepp
  • Harald-Magnus Metsniin
  • Ats Mettus
  • Kevin Pallandi
  • Kevin Kallas
  • Sander Hermiste
  • Silver Kask