Sündmuste plaan

SÜNDMUSTE PLAAN 2022/2023

Eesmärgid:

1. Hoida kooli traditsioone ja kasvatada ühtsustunnet kooliperes.

2. Propageerida tervislikku eluviisi.

3. Kooli esindamine maakonnasisestel ja vabariiklikel võistlustel ning olümpiaadidel.

4. Koostöö lastevanematega ning Mulgi valla asutustega.

SEPTEMBER  
02.09SpordipäevK. Kampus, R. Roosnurm
23.-30.09Spordinädal 1.-12. klassR. Roosnurm, K. Kampus
26.09Euroopa keeltepäeva tähistamine/veebiviktoriinM. Lapp, E. Anton, K. Hütt, A. Ruusalu
27.09Rebaste päev11. klass, N. Pruuns, A. Ruusalu
Sept-oktMUK, POK, LAK – kooride sügisesed laululaagrid koolisK. Kask, R. Mõttus, N. Pruuns
23.09-29.09Matk  “Tere Sügis“1.-4. klassi klassijuhatajad
OKTOOBER  
05.10Õpetajate päev12. klass, 11. klass, M. Kreevs, N. Pruuns
10.-16.10Mulgi nädalM. Kreevs, C. Lõhmus-Erg, N. Pruuns
 13.10 Mulgimaa põhikoolide mälumäng  „Nupute vällä“C. Lõhmus-Erg. M. Kreevs
14.-15. 10Poistekoori laagerK. Kask, R. Mõttus, N. Pruuns
Kokkuvõte J. Rannapi nimelisest omaloomingu võistlusestS. Meidla, M. Raieste, O. Roosmaa
 18.104.-5. klassi rahvastepalli turniir; koolisisene K. Kampus, R. Roosnurm
20.10Ettelugemispäev pühendusega A. PervikuleK. Sepp
21.10-22.10Mudilaskoori laagerK. Kask, R. Mõttus, N. Pruuns
NOVEMBER  
11.11Abja Gümnaasiumi sünnipäevakontsert “Palju õnne!”N. Pruuns, K. Kask
12.11PerepäevN. Pruuns, õpetajad, õpilasesindus, noortekeskus, kultuurimaja
 Kostüümikarneval koos õpilasesindusegaN. Pruuns, õpilasesindus,  1.-4. Klassi klassijuhatajad
DETSEMBER 
09.12Advendikontserdi peaproovK. Kask, N. Pruuns, õpetajad
11.12Advendikontsert Abja KultuurimajasK. Kask, N. Pruuns, õpetajad
15.12Liikumiskavade päevK. Kampus, R. Roosnurm
 1.- 3. klassi Rahvastepalli turniirK. Kampus, R. Roosnurm
19.121.-4. klassi jõulupiduKlassijuhatajad, K. Kadi, N. Pruuns
20.125.-12. Klassi jõulupiduKlassijuhatajad, K. Kask, N. Pruuns
JAANUAR  
 Reaalainete päev/nädalK. Koort
 Ülekooliline H. Leplandi nimeline peastarvutamise võistlusÕpetajad
VEEBRUAR  
 08.02 AG solistide õhtu „Laulurõõm“K. Kask, N. Pruuns, K. Koort (tehniline pool)
19.-20.02Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorM. Kreevs, C. Lõhmus-Erg
20.-23.02AjaloonädalM. Kreevs, C. Lõhmus-Erg
MÄRTS  
 8.03Kontsert kooli naisperele K. Kask, N. Pruuns
14.03Emakeelepäeva aktusS. Meidla, M. Raieste, O. Roosmaa
 16.03Matemaatikavõistlus „Känguru“Matemaatika õpetajad
APRILL  
18.04Maastikumäng „Keeristorm“N. Pruuns
20.04JüriööjooksK. Kampus
21.0412. klassi lõpukellN. Pruuns, A. Ruusalu
MAI  
04.05Emadepäeva kontsertK. Kask, N.Pruuns, õpetajad
 09.05Euroopa päeva tähistamineM. Kreevs, E. Anton, M. Lapp, K. Hütt
26.05SpordipäevK. Kampus, R. Roosnurm
JUUNI  
01.06LastekaitsepäevÕpilasesindus, N. Pruuns, noortekeskus
03.06ÕpilaslaatN. Pruuns, A. Pilk
 05.06 – 08.06Ekskursioonid/matkadKlassijuhatajad
09.06Õppeaasta lõpuaktusN. Pruuns, C. Lõhmus-Erg
20.06, kell 12.009. klassi lõpuaktusN. Pruuns, C. Lõhmus-Erg, K. Kampus, K. Kask
20.06, kell 15.0012. klassi lõpuaktusN. Pruuns, C. Lõhmus-Erg, A. Ruusalu, K. Kask