Õpetajad

Nimi Ained/amet E-post
Eve Anton inglise keel eve.anton@abjag.vil.ee
Teele Ladva logopeed  teele.ladva@abjag.vil.ee
Meelis Eelmaa sisekaitse meelis.eelmaa@abjag.vil.ee
Ove Janter päästeõpe  
Ave Jelisejeva klassiõpetaja, 2. klass, kunst ave.jelisejeva@abjag.vil.ee
Kadri Hütt saksa keel kadri.hytt@abjag.vil.ee
Kadi Kask muusika kadi.kask@abjag.vil.ee
Kädy Kampus kehaline kasvatus, 6. klass kady.kampus@abjag.vil.ee
Keijo Koort arvutiõpetus keijo.koort@abjag.vil.ee
Maile Kreevs ajalugu, ühiskonnaõpetus, kunst, 10. klass maile.kreevs@abjag.vil.ee
Mare Lapp inglise keel mare.lapp@abjag.vil.ee
Lea Lillestik kehaline kasvatus lea.lillestik@abjag.vil.ee
Laine Lindvest praktiline meedia laine.lindvest@abjag.vil.ee
Tiiu Loitt õpilaskodu põhikoolirühma kasvataja  
Christi Lõhmus-Erg ajalugu, ühiskonnaõpetus, huvijuht, 11. klass christi.lohmus@abjag.vil.ee
Ene Lätti bioloogia, loodusõpetus, geograafia,  8. klass ene.latti@abjag.vil.ee
Siiri Meidla eesti keel, 12. klass siiri.meidla@abjag.vil.ee
Linda Menning pikapäevarühma juhendaja linda.menning@abjag.vil.ee
Silvia Mälksoo eesti keel, meedia silvia.malksoo@abjag.vil.ee
Katrin Ots käsitöö, kodundus katrin.ots@abjag.vil.ee
Annely Pilk klassiõpetaja, 1. klass annely.pilk@abjag.vil.ee
Elen Raba klassiõpetaja, 3. klass elen.raba@abjag.vil.ee
Maire Raieste HEV koordinaator, eesti keel maire.raieste@abjag.vil.ee
Riho Rei sisekaitse riho.rei@politsei.ee
Andrus Reimaa sisekaitse andrus.reimaa@politsei.ee
Sirje Renter abiõpetaja sirje.renter@abjag.vil.ee
Tiia Riet matemaatika, õppealajuhataja tiia.riet@abjag.vil.ee
Toomas Riet matemaatika toomas.riet@abjag.vil.ee
Riivo Roosnurm kehaline kasvatus riivo.roosnurm@abjag.vil.ee
Rein Ruus füüsika rein.ruus@abjag.vil.ee
Anneli Ruusalu vene keel, 8. klass anneli.ruusalu@abjag.vil.ee
Karin Sepp algklassid, inimeseõpetus, 4. klass karin.sepp@abjag.vil.ee
Aimar Sikka päästeõpe  
Jaan Usin keemia, loodusõpetus jaan.usin@abjag.vil.ee
Vane Valksaare tehnoloogiaõpetus, liiklusõpetus, vane.valksaare@abjag.vil.ee
Anneli Veevo matemaatika, 7. klass anneli.veevo@abjag.vil.ee
Olesja Roosmaa klassiõpetaja