Õpetajad

Nimi Ained/amet E-post
 Teele Ladva logopeed  
Meelis Eelmaa sisekaitse, riigikaitseõpetus meelis.eelmaa@abjag.vil.ee
Ove Janter päästeõpe  
Ave Jelisejeva klassiõpetaja, 4. klass, kunst ave.jelisejeva@abjag.vil.ee
Peeter Jürgenson keemia, loodusõpetus, peeter.jyrgenson@abjag.vil.ee
Kadri Hütt saksa keel kadri.hytt@abjag.vil.ee
Kadi Kask muusika, 12. klass kadi.kask@abjag.vil.ee
Kairi Nigol inglise keel kairi.nigol@abjag.vil.ee
Keijo Koort arvutiõpetus, 5. klass keijo.koort@abjag.vil.ee
Maile Kreevs ajalugu, ühiskonnaõpetus, kunst maile.kreevs@abjag.vil.ee
Mare Lapp inglise keel mare.lapp@abjag.vil.ee
Lea Lillestik kehaline kasvatus lea.lillestik@abjag.vil.ee
Laine Lindvest (tööleping peatunud) praktiline meedia laine.lindvest@abjag.vil.ee
Andres Linnupuu draamaõpe  
Tiiu Loitt õpilaskodu põhikoolirühma kasvataja  
Christi Lõhmus-Erg ajalugu, ühiskonnaõpetus, huvijuht, 9. klass christi.lohmus@abjag.vil.ee
Ene Lätti bioloogia, loodusõpetus, geograafia,  6. klass ene.latti@abjag.vil.ee
Siiri Meidla eesti keel siiri.meidla@abjag.vil.ee
Linda Menning kehaline kasvatus linda.menning@abjag.vil.ee
Silvia Mälksoo eesti keel, meedia silvia.malksoo@abjag.vil.ee
Katrin Ots käsitöö, kodundus, 11. klass katrin.ots@abjag.vil.ee
Urmo Paju päästeõpe  
Annely Pilk klassiõpetaja, 3. klass annely.pilk@abjag.vil.ee
Elen Raba klassiõpetaja, 1. klass elen.raba@abjag.vil.ee
Tarmo Raba ringijuhendaja (võrriklubi „Kõrr“) tarmo.raba@abjag.vil.ee
Maire Raieste sotsiaalpedagoog, eesti keel maire.raieste@abjag.vil.ee
Riho Rei sisekaitse riho.rei@politsei.ee
Andrus Reimaa sisekaitse andrus.reimaa@politsei.ee
Sirje Renter eesti keel sirje.renter@abjag.vil.ee
Tiia Riet matemaatika, õppealajuhataja tiia.riet@abjag.vil.ee
Toomas Riet matemaatika toomas.riet@abjag.vil.ee
Riivo Roosnurm kehaline kasvatus riivo.roosnurm@abjag.vil.ee
Anneli Ruusalu vene keel, 7. klass anneli.ruusalu@abjag.vil.ee
Karin Sepp algklassid, inimeseõpetus, 2. klass karin.sepp@abjag.vil.ee
Aimar Sikka päästeõpe  
Paul Zubtšenko füüsika  
Vane Valksaare tehnoloogiaõpetus, liiklusõpetus, vane.valksaare@abjag.vil.ee
Anneli Veevo matemaatika, 8. klass anneli.veevo@abjag.vil.ee
Anti Vilu autoõpetus anti.vilu@abjag.vil.ee