Meie kooli õpetaja Ene Lätti on Mulgi valla aasta õpetaja 2022

Published by Keijo on

Meil on suur rõõm teatada, et Mulgi valla aasta õpetaja 2022 on meie kooli õpetaja Ene Lätti!

Ene Lätti on töötanud Abja Gümnaasiumis aastast 2005 loodusõpetuse, bioloogia ja geograafia õpetajana. Tema eestvedamisel toimuvad RMK loodusmatkad ja aastaid on ta kirjutanud KIK-i projekte, et võimaldada kõikide klasside õpilastel kord õppeaastas käia tasuta õppekäigul. Ene kasutab “Tagasi kooli” projekti erinevates õppeainetes, lisaks on ta tellinud harivaid koolitusi oma ala tuntud spetsialistidelt ning organiseerinud õpilastele erinevaid laboreid ja töötube. Tema eestvedamisel toimub igal õppeaastal kooli loodusnädal. Samuti on ta koostanud küsimusi ja teinud esitlusi kooli mälumängule.

Õpilaste sõnul on Ene Lätti suurepärane õpetaja, tema tundides õppida on puhas rõõm. Tal hea huumorimeel ning ta oskab õppimise muuta lõbusaks. Ennast kehtestab vastne Mulgi valla aasta õpetaja mänguliselt nõudes korda ja kuulekust. Kolleegid kirjeldavad Ene Lättit kui põhjalikku, nõudlikku ja korrektset õpetajat, kes teeb oma tööd südamega ning on alati õpilaste jaoks olemas.

Soovime Ene Lättile omalt poolt palju õnne, kordaminekuid ja rohkelt imelisi tööaastaid Abja Gümnaasiumis.

Categories: Uudised